Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe konto głownie internetowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Darmowe konto głownie internetowe. (/Temat-Darmowe-konto-glownie-internetowe-142220)

Strony: 1 2 3 4 5


Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 00:05

Hej.

Szukam konta bankowego głownie posłuży za internetowe czyli interesuje mnie prowadzenie za 0 i robienie przelewów za 0.

Teraz tak pytając google na 1szym miejscu najczęściej jest
- Nest Konto w Nest banku
- Konto idealne w idea banku itp.

Czy to wszystko jest prawda, że praktycznie wszystko jest za 0 ?
I teraz pytanie czy to nie jest tak jak z domenami za 0zł? Gdzieś może być haczyk? Do końca już będzie za 0? Jak to jest? Czekam na wasze odpowiedzi Smile


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - maniek19 - 29-12-2016 00:12

Ja polecam w mBanku. Obecnie mam wszystko darmowe (konto dla mlodych/studentow) i tak do 21 roku życia. A po skończeniu 21 lat, żeby nie płacić 5 zł za kartę, będę musiał wykonać 5 operacji karta i tyle... Big Grin


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - xJAmaTOx - 29-12-2016 00:18

to samo jest w PKO. Wszystko za free. jedynie 5zł za kartę. Każda operacja wykonana kartą to -1zł do opłaty karty. Analogicznie: Jeżeli wykonasz 5 operacji kartą w miesiąc nic nie płacisz za konto Smile


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 00:20

No tylko ze ja mam 23, nie mieszkam w PL i raczej 5 razy karta nie obroce xD
po za tym po co skoro sa niby za free bez nawet takiego wymogu? Tongue


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - xJAmaTOx - 29-12-2016 00:27

Wiesz jak to jest... wszystko co jest za free ma jakiś haczyk Big Grin
W pko automatycznie co miesia z konta pobiera Ci 5zł


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 00:29

Wiem, dlatego ten temat Tongue
I tez wiem, ze pobiera automatycznie z konta... w koncu jak ma pobrac to tylko automatycznie xD taki suchy zart Jerk
Czekam na innych.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - DzejkobPL - 29-12-2016 00:56

W NestBank masz wszystko za free, jest to dawny Bank Smart.

Minusem jest, że większość szybkich płatności (np. PayU, DotPay) nie ma na liście tego banku i trzeba puszczać zwykły przelew lub karta pyknąć. Smile


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Lester - 29-12-2016 11:39

To czy konto będzie darmowe zależy od wielu czynników. Jeden bank wymaga określonych miesięcznych wpływów, inny dokonywania transakcji kartą na określoną kwotę. Nigdy nie jest tak, że konto będzie za zero bez żadnych warunków. Nawet jeśli mówimy o Nest Koncie. Teoretycznie na chwilę obecną prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty jest bezpłatne. Do czasu Smile Jest to chwyt marketingowy mający na celu zachęcenie do założenia tam konta jak największej liczby klientów. Podobnie było ze SMART Kontem w SMART Banku (przecież to ta sama firma).

Więc jeśli mieszkasz za granicą i osiągasz miesięczne wpływy rzędu minimum 2500 zł to polecam Ci konto w Alior Banku Wink
Jeśli chodzi o Nest Konto oraz Konto Idealne to za wypłaty z bankomatów za granicą bank pobiera prowizję - odpowiednio 5 zł + 3% prowizji za przewalutowanie oraz 2%, min. 10 zł. W przypadku Alior Banku opłata ta nie występuje.

Warto też zwrócić uwagę na ofertę Milenium Banku, gdzie warunkiem uniknięcia opłaty za kartę jest dokonanie minimum jednej transakcji w miesiącu na dowolną kwotę. Lecz mimo to przy każdej wypłacie z bankomatu za granicą bank pobiera 2% za przewalutowanie.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 16:12

Zastanawiam się nad konto-freemium w t-mobilebankowe.pl (dawny alior sync). 0 zł za posiadanie i prowadzenie i jeżeli wezmę bez karty nie będę musiał mieć wpływów 200zł/mc

I ten bank jest na liście tych systemów płatności typu dotpay, payu co będzie dla mnie przydatne.

Cytat:Czy muszę posiadać kartę do konta?
Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do zawarcia umowy o kartę, dzięki której korzystanie z konta jest wygodniejsze. Posiadanie karty nie jest jednak obligatoryjne.

Co muszę zrobić, żeby nie ponosić opłaty za kartę do konta?
Od 1 sierpnia 2016 opłata nie zostanie pobrana, jeśli w danym miesiącu zostaną wykonane i rozliczone transakcje na kwotę co najmniej 200 zł kartą debetową lub kredytową.



RE: Darmowe konto głownie internetowe. - pikusix1 - 29-12-2016 16:16

Ja mieszkam w Polsce - i mam Nest Bank. Żadnych problemów, wszystko cacy. Ale jeżeli planujesz wszelakie płatności za granicą - to niestety, czekają Cię opłaty - prowizje i przewalutowania. Wink