Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) (/Temat-Ankieta-Czy-jestes-zainteresowany-mini-konkursem-na-forum-14220)

Strony: 1 2


[Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - paskur - 27-09-2010 22:12

Ucząc się wiadomo milion rzeczy walczy o moją uwagę wykminiłem pewien pomysł, już wszystko opisuję Smile

Na początku zaznaczę, że chodzi mi tylko o zabawę i nic nie chcę zarobić.
Konkurs, w którym możesz wygrać fajną nagrodę, można powiedzieć, że za darmo - zaraz wszystko wyjaśnię.

Otóż, wymyśliłem prosty konkurs:
-ileś uczestników zgłasza się wpłacając na konto paypal pewną sumę pieniędzy
*wszystko zależy od ilości uczestników ale myślę, że jakieś 0,20-0,50zł
Dlaczego uważam, że za darmo skoro zbieram opłatę?
Nie problem jest zarobić w kilka minut tę sumę pieniędzy, wystarczy zarejestrować się na ~4 stronkach w dziale refback, kliknąć kogiemu w buxie i już masz ! Wiele się nie napracujesz, a nagroda ciekawa Smile

Powiedzmy, że deklaruje się 40 osób, zbieram po 50gr na paypal i nagrodą już może być pendrive 4GB !

Zwycięzca wyłoniony na zasadzie losowania na żywo.
Można zrobić ankietę jaką chcecie nagrodę - skoczę do media i obczaję co jest Big Grin
Konkurs tylko dla LFE Tongue


W ankiecie proszę o wyrażenie opinii czy jesteście chętni, jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób to zrobię 2 ankietę i określę wszystkie szczegóły, aby nie zebrać kasy i nie było faila.

Proszę też o powstrzymanie się od negatywnych komentarzy pod wątkiem, lepiej na pm.

@Zabraniam kopiowania pomysłu, jeśli ktoś to zrobi będę walczył o jego usunięcie.


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - InTeR - 27-09-2010 22:24

Jeśli się nie mylę to jest hazard Smile Admin przez takie coś może mieć problemy.
Dokładnie nie wiem ale spytaj tyndyka Smile


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - paskur - 27-09-2010 22:26

Hazard ;o
Ok spytam tyndyka co myśli


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - Daminn - 28-09-2010 18:12

Podoba mi się idea, więc zagłosowałem na Nie.


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - Miu - 28-09-2010 18:25

Mi sie podoba,daję tak.zawsze to coś Wink


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - Kilol - 28-09-2010 18:30

Tak.


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - Burned - 28-09-2010 21:59

Fajny pomysł Big Grin TAK


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - MotorniczyTramwaju - 28-09-2010 22:13

Ok Smile Nie ma sprawy 50gr mała sumka a może ucieszyć JESTEM ZA


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - Killer - 29-09-2010 12:39

jesli nagroda nie przekracza 50 zl to nie powinno byc problemu jednak spytaj tyndyka on ewentualnie ulozy regulamin tak by bylo wszystko legalne i mialo rece i nogi.

Pomysl spoko Big Grin jestem na tak


RE: [Ankieta] Czy jesteś zainteresowany mini konkursem na forum :) - szpeco69 - 29-09-2010 12:42

dobry pomysł