Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalne czy nie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Legalne czy nie? (/Temat-Legalne-czy-nie-142191)

Strony: 1 2


Legalne czy nie? - Trassmer - 28-12-2016 18:13

Witam, jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. Piszę z pytaniem, czy zarabianie przez internet na portalach typu FireSub, jest legalne i nie podlega żadnym konsekwencjom prawnym? Jakimi prawami się to rządzi ? Są jakieś paragrafy na to , lub wiąże sie to z jakimś ryzykiem ? Są jakieś przepisy prawne to regulujące ? Z góry dziękuję Smile


RE: Legalne czy nie? - Bartek16611 - 28-12-2016 18:19

Jest legalne, ludzie mają regulamin itp.


RE: Legalne czy nie? - aero2 - 28-12-2016 18:20

Nie jest legalne, jeśli promując programy, piszesz że jest to za darmo i działasz na biednych ludziach, chorych ludziach czy zwierzętach.


RE: Legalne czy nie? - Sergio7 - 28-12-2016 18:22

Jeśli nie łamiesz sposobu promowania to nie masz czego się obawiać Wink


RE: Legalne czy nie? - Trassmer - 28-12-2016 18:23

Czyli jeśli będę przestrzegał regulaminu, i nie napiszę,że coś jest darmowe, to nie złamię prawa i tym samym uniemożliwię ewentualny pozew ?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka

(28-12-2016 18:23)Trassmer napisał(a):  Czyli jeśli będę przestrzegał regulaminu, i nie napiszę,że coś jest darmowe, to nie złamię prawa i tym samym uniemożliwię ewentualny pozew ?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka



RE: Legalne czy nie? - Sergio7 - 28-12-2016 18:25

Tak Wink


RE: Legalne czy nie? - Trassmer - 28-12-2016 18:28

Okej dzięki bardzo Smile Wam nigdy nie zdarzyły się jakieś nieprzyjemności z tego powodu ?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Legalne czy nie? - Toskan - 28-12-2016 18:40

@firesub nigdy nie wysyla Twoich danych, to Ich dewiza Wink


RE: Legalne czy nie? - Trassmer - 28-12-2016 18:44

Oo to super, dzieki za pomoc i życzę udanych łowów Big Grin

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Legalne czy nie? - radek0389 - 28-12-2016 21:41

(28-12-2016 18:20)aero2 napisał(a):  Nie jest legalne, jeśli promując programy, piszesz że jest to za darmo i działasz na biednych ludziach, chorych ludziach czy zwierzętach.

Druga cześć twojej wypowiedzi jest niepotrzebna, bo jakie ma znaczenie czy dzialasz w targecie biednych czy bogatych? Kwestia dyskusyjna to działania na zwierzętach, one nie wyślą smsaTongue.
Do autora tematu, wszystko jest legalne jeśli stosujesz praktyki zgodne z prawem i regulaminem serwisu. To od strony prawa, natomiast zarabianie na targecie wspomnianym przez aero2, to juz sprawa etyki i moralności, zależy od twojego sumieniaSmile, moje by na to nie pozwoliło.