Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal (/Temat-Przestroga-zlodziej-wkrada-sie-na-PayPal-14219)

Strony: 1 2 3


Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - wodnik1990 - 27-09-2010 21:13

No więc dzisiaj zobaczyłem, że ktoś, nie wiem jak zalogował się na mojego PayPala i wysłał do siebie 10 zł. Może to nie jet dużo, ale jednak to złodziejstwo. Użytkownik adresuje się e-mailem [email protected] i [email protected]. Z tego co wywnioskowałem jest to użytkownik PawLuQ z konkurencji (com.pl). Nie jest to jednostkowy przypadek, gdyż wczoraj na ilocku, ktoś zgłaszał taki sam przypadek. Proszę uważajcie na tego złodzieja.
Przestroga dla innych. Lepiej na PayPalu wymyślcie jakieś unikalne hasło, gdyż może być więcej takich przypadków.
Użytkownik ten ma na imię Maciek, znam też nazwisko, ale nie będę go narazie ujawniał, choć jak ktoś domyślny to będzie wiedziałTongue
Sprawę oczywiście zgłosiłem administracji PayPala.


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - BartuS - 27-09-2010 21:31

Ciekawe, ciekawe


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - adik0070 - 27-09-2010 21:31

A masz konto na com.pl ? pewnie wkradł się do bazy danych com.pl i sprawdza maile i hasla na PP


ZMIENIAĆ HASŁA NA PP!


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - BartuS - 27-09-2010 21:32

Ha, ja miałem inne na LCP, niż na pp ;]


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - wodnik1990 - 27-09-2010 21:33

No, a ciekawsze jeszcze jest to, że to podobno admin jakiegoś buxa (http://buxmark.orge.pl/) choć ja na tym buxie sie nie rejestrowałem...

EDIT
No i doszedłem, gdzie straciłem prawdopodobnie swoje hasełko. Otóż po moim wstępnym "śledztwie" stwierdzam, że jest to admin także tego scamu Bux.50-Zl.pl . A, że tam sie regnąłem to mam za swoje i inni co się tam rejestrowali prawdopodobnie też...


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - Kilol - 27-09-2010 22:29

Ustal jeszcze gdzie mieszka to wjedziemy w niego z LFE.Tongue

Ja mam wszędzie, na każdym serwisie itp. te same hasła. Jakbym miał inne, to nie zapamiętałbym. Dzięki za przestrogę.


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - wodnik1990 - 27-09-2010 22:33

Hehe no, aż taki śledczy to ze mnie nie jest, to tylko z informacji uzyskanych na innych forach w internecie. A hasła ja właśnie też wszędzie te same mam, a teraz taki zonk...


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - Kilol - 27-09-2010 22:36

Szczęście, że nie miałeś więcej kasy na koncie. Daj znać jak odpiszę i co odpiszę administracja PayPal.


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - wodnik1990 - 27-09-2010 22:39

No szczęście w nieszczęściu, bo wczoraj jeszcze miałem jedno zero więcej przy kwocie, więc jak sobie pomyśle to... Jak coś się ruszy w sprawie dam znać.


RE: Przestroga, złodziej wkrada się na PayPal - rajmek126p - 27-09-2010 22:46

dobrze ze więcej na koncie nie miałeś