Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online (/Temat-Serwis-SUB-SMS-z-dobrym-programem-Filmy-Online-142187)

Strony: 1 2


Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - patulsky1337 - 28-12-2016 17:18

Szukam dobrego serwisu subsms/sms premium z dobrym programem Filmy Online.

Leadmore odpada, ponieważ konwersja najwyższych lotów nie była- strona docelowa była średnio zachęcająca dla potencjalnego klienta.

Ostatnio polecono mi LeadNetwork ale tam nawet takiego programu nie ma. :/

Myślałem również o MyLead ale najpierw chce posłuchać opinii innych.

Dodam, że zależy mi na tym, aby były sprawne wypłaty a właściciele bezproblemowo rozliczali się również z klientami, którzy nie posiadają działalności gospodarczej. Niestety swoją zamknąłem jakiś czas temu.

Miałem kilka miesięcy przerwy więc nie wiem czy dużo się pozmieniało w tego typu serwisach, więc z góry dzięki za pomoc.


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - LeadNow - 29-12-2016 11:57

Zachęcamy do rejestracji i działania na naszej platformie leadnow.pl!

Posiadamy profesjonalny program pod filmy online w dwóch wersjach: Videos i Videos2.

Prócz tego mamy także bramkę płatności w wersji dedykowanej pod materiały filmowe Fastpay.pl Wideo.

Gwarantujemy wysokie stawki oraz najwyższą na rynku konwersję.

Wypłaty realizujemy szybko i na bieżąco - wypłaty standardowe już od 50 PLN, wypłaty ekspresowe do 3 godzin od 500 PLN (z 5% prowizji)

Mamy kilka możliwości rozliczeń: przelew na konto bankowe (standardowy oraz błyskawiczny), przekaz pocztowy, wypłata w bitcoinach, raz w miesiącu można się z nami rozliczyć także na umowę o dzieło.

Zapraszamy do testowania!


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - Karczu - 29-12-2016 12:01

(28-12-2016 17:18)patulsky1337 napisał(a):  Szukam dobrego serwisu subsms/sms premium z dobrym programem Filmy Online.

Ostatnio polecono mi LeadNetwork ale tam nawet takiego programu nie ma. :/

Programy pod video oraz pliki znajdziesz w zakładkach Narzędzia -> Landing Page'y Smile


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - Wojo-MyLead - 29-12-2016 14:00

W swojej ofercie posiadamy 7 wysoko konwertujących programów pod Video. W tym programy które można tworzyć z pomocą linków uniwersalnych, jak również poprzez dodanie nazwy filmu w konfiguracji programu. ( np. cinex.pl/1/przebudzenie+mocy ; cinex.pl/1/jaga )

*Dodatkowo szansa na kilka lead od jednego użytkownika

*Możliwość podpięcia Video Lockera

*Bardzo wysokie stawki dochodzące do 8PLN za MT6 oraz 12,50 PLN za MO10

*Wypłaty realizowane codziennie. Minimalna kwota do wypłaty to 50 PLN - nie pobieramy żadnych prowizji.

*Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz pomoc przy Twojej stronie

*Rozliczenia na umowę o dzieło, rachunek oraz F-Vat


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - Fastlead.pl - 29-12-2016 17:05

Zachęcamy do zarabiania w naszej sieci afiliacyjnej Fastlead.pl!

W naszej ofercie znajdzie Pan:

- Programy z serii iCloudnet, które gwarantują dużą skuteczność oraz możliwość osiągnięcia wysokiej konwersji i satysfakcjonujących zarobków,

- Wysokie stawki, bo aż 6 PLN za każdą poprawną weryfikację,

- Profesjonalnie zaprojektowaną bramkę płatności i-payment.pl.

- Szybkie wypłaty, już od 50 PLN.

Zapraszamy do testowania i cieszenia się z owocnej współpracy!


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - hypocrisy - 29-12-2016 21:24

Sprawdź Treepay i ich programy Filmobox i Online City, nie działam na filmach więc nie mogę porównać konwersji i wyników, ale wizualnie bardzo fajnie prezentują + treepay ma chyba największy wybór stawek i odnowień Smile


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - słupi - 04-01-2017 12:14

A jaki z kolei polecicie serwis pod Premium SMS?


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - MartinS - 04-01-2017 12:41

Polecę FireSub, ponieważ tylko tutaj możesz ustawić prefiks pod swoją niszę beż żadnych przedrostków.
Np promujesz rowery, ustawimy Ci prefiks "Wyślij SMS o treści ROWER na numer xxxxx" lub nawet samo "R" Smile Prefiksy mogą być dowolne.
Zapraszam do kontaktu Smile


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - Bartek16611 - 04-01-2017 13:54

Leadnow jest spoko, ale programy video wyglądają troche lipnie.


RE: Serwis SUB-SMS z dobrym programem Filmy Online - Czaq - 04-01-2017 17:28

Dokładnie tak jak wspomniał hypocrisy, posiadamy bardzo dobrze konwertujące programy i pod filmy(moim zdaniem Filmobox), pobieranie oraz masę innych gotowych do reklamy. Wyróżnia treepay również weryfikacja wieloetapowa. I ta weryfikacja jest mega ogromnym pozytywem bo zdarza mi się często, że z jednego leada mam 3 dodatkowe z wysoką nadal stawką którą oferuje treepay.

Nie wspominając już o możliwości wybrania spośród 10stawek, odnowień premium/sub.

Dodatkowo własne prefiksy istnieją tam od kiedy sięgnę tylko pamiecią wiec jesli to dla Ciebie istotne to zapraszam Wink