Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jedno zdanie przy artykule - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jedno zdanie przy artykule (/Temat-Jedno-zdanie-przy-artykule-142179)



Jedno zdanie przy artykule - seba274 - 28-12-2016 12:30

Witam. Mam na stronie szablon SuperMag i potrzebuje by przy zdjęciu było tylko jedno zdanie, a nie prawie cały artykuł. Zdjęcie wyjaśni wam dokładnie czego potrzebuje:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Od czerwonej do czerwonej kreski - to te zdanie chce żeby było przy obrazku. Reszta tekstu chcę by był po wejściu w ten "artykuł".


RE: Jedno zdanie przy artykule - rachman - 28-12-2016 17:32

Musi być na poziomie PHP czy wystarczy JS?


RE: Jedno zdanie przy artykule - seba274 - 28-12-2016 17:51

PHP


RE: Jedno zdanie przy artykule - nitram - 28-12-2016 18:35

Możesz mi dać dostęp do strony ? To Ci spróbuję to ogarnąć.


RE: Jedno zdanie przy artykule - seba274 - 28-12-2016 19:43

(28-12-2016 18:35)nitram napisał(a):  Możesz mi dać dostęp do strony ? To Ci spróbuję to ogarnąć.

Zaraz podeśle Ci wszystko na priv


RE: Jedno zdanie przy artykule - nitram - 29-12-2016 20:50

Jak ogarnięte to temat zamykamy ?

Problem rozwiązany. @[radek0389]

W edycji wpisu jest coś takiego jak "znacznik więcej (more)"

<!--more-->

używając go możemy wpis uciąć w dowolnym momencie , stawiając jednocześnie przycisk "czytaj dalej"


RE: Jedno zdanie przy artykule - radek0389 - 29-12-2016 20:55

A jeśli temat rozwiązany, to możecie podeslac informacje, do zainspirowania się jak ustawiać ilość znaków z całego artykułu na stronie głównej? Tak z ciekawościSmile.


Jedno zdanie przy artykule - nitram - 29-12-2016 20:56

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.