Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Lester - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Lester (/Temat-Typy-Lester-142174)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Typy Lester - Lester - 03-01-2017 11:19

Mogę lądować gdzie tylko chcecie, mało mnie to interesuję bo ja nic na tym nie tracę.
Grupa rusza dziś o godzinie 16. A dodam jeszcze że nie rozumiem dlaczego większość osób ktore chciały dołączyć do grupy tak się spina a do tej pory nie dostarczyły loginów z komunikatora. Pozdrawiam.


RE: Typy Lester - Aleksy Zieliński - 03-01-2017 11:28

Może dlatego, że nie odpisujesz na najprostsze wiadomości typu? " Okej pieniążki opłaciłem za miesiąc dostępu do typów... Na skrilla poszło 50 pln, powinieneś już mieć." - "Halo. I jak tam?"
No ale dobra, czekam na dalszy rozwój sprawy, ewentualnie faktycznie informacje na temat grupy.

Ps: Oj uwierz, że tracisz Smile


Edit: Login został wysłany.


RE: Typy Lester - Mea - 03-01-2017 11:51

Jak grupa ruszy będziesz tutaj też coś dodawałSmile?


RE: Typy Lester - yazir - 03-01-2017 12:09

@[Lester] oraz reszta misiaczków, kiedy nauczycie się że nie będzie miejsca na handel typami na forum, również w takiej formie "dostępu do uber grupy"
Malutki apel do was, przestańcie dawać się ruchać na hajs, bo widzę że nonstop te same osoby wpłacają $ na dostęp do typów dla gości którzy są miesiąc na forum. W dziale na samej górze macie przypięty wątek "Zakaz sprzedaży typów bukmacherskich!", a mimowszystko zamiast zgłosić takiego to wolicie wpłacić i naiwnie liczyć że hajs będzie się zgadzał.
Gość nawet na typach was rucha które wrzuca na forum.





(01-01-2017 20:20)Lester napisał(a):  
Kupon #23
[NA ŻYWO]
[Obrazek: 4GY7RIUE-6oMD3g17.png] Red Bull Monachium [Obrazek: hokej.png] Köln [Obrazek: 6XEATnQt-YyWLCqWM.png]
Typ: Handicap +0.5 bramki Red Bull Monachium
[TRAFIONY]
Kurs: 1.55
Stawka: 1000 zł
EW: 1550 zł

Czy wy serio udajecie czy chcecie się dawać ruchać bo to lubicie? Jak typ +0.5 bramki dla Red Bull mógł dać trafiony typ skoro wynik meczu to 1:2?
http://www.sofascore.com/ehc-red-bull-munchen-kolner-haie/XBbsBic

Mam wybanować was za to że wspieracie tą bandę debili robiących hajs na jeszcze większych naiwniakach? Może wtedy przestaną tu przychodzić.



edit: posta odczytałeś, nie odzywasz się więc won do piekła, dłużej nie będę czekał aż łaskawie odezwiesz się.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.