Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO (/Temat-Jak-zarobic-nawet-kilka-%E2%82%AC-dziennie-bez-zadnego-wkladu-na-CSGO-142166)



Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - Yoka124 - 27-12-2016 20:26

Co robimy?
1. Wchodzimy na steam po czym dodajemy do nicku CSGODUCK.com
2. Logujemy sie na strone csgoduck.com (jezeli sie zalogowalismy a nie zmienilismy nicku to zmieniamy go i wylogowywujemy sie i znowu logujemy)
3. Zostawiamy strone otwarta w przegladarce w tle (co 10 minut sa losowane itemy dla 50 osob a tam siedzi około 500 osób więc mamy duże szanse)
4. Gdy coś wygramy (zazwyczaj 0,03€-0,05€) wchodzimy na coinflipa i tym gramy jezeli wygramy mozemy to odrazu wypłacić lub dalej grać. Nie mozemy wypłacić itemu bezpośrednio bo wygraniu go, musimy zagrać na coinflipie, i wtedy np gdy zagramy za 0,05€ wyplacimy 0,10€
5. Aby otrzymac bonusowe 0,25€ należy wejsć w zakładke referral i wpisać kod fwxikp wówczas mozemy wyplacic skiny z bonus store (bonus store dotyczy tylko i wyłącznie reflinków i to jest w sumie "oddzielnie zrobione" a administratorzy często go uzupełniają)

Tutaj są skiny zdobyte tylko dzisiaj http://imgur.com/a/ZWbvD około 1€


RE: Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - Criss323 - 27-12-2016 20:36

Wystarczy tylko zostawić włączona kartę? Zostawiłem wczoraj na kilka godzin i nic nie dostałem.


RE: Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - Yoka124 - 27-12-2016 20:45

(27-12-2016 20:36)Criss323 napisał(a):  Wystarczy tylko zostawić włączona kartę? Zostawiłem wczoraj na kilka godzin i nic nie dostałem.
Raczej tak, mi się dzisiaj 5 udało zdobyć. Może poprostu sie nie przelogowałes po zmianie nicku ?


RE: Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - Criss323 - 27-12-2016 20:53

Przelogowałem się, tylko mam coś takiego, że na stronie głównej wyświetla się mój nick bez CSGODUCK.com a jak wejde w profil to już jest pełny nick.

Ooo właśnie dostałem pierwszą skrzynkę czyli jednak działa Big Grin


RE: Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - AnnaKa - 27-12-2016 22:11

A mnie dziwi że wczoraj zamknięto podobny temat i dziś znów jakieś nowe konto wpisało na nowo temat.


Jak zarobic nawet kilka € dziennie bez zadnego wkladu na CSGO - yazir - 27-12-2016 23:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.