Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecane kierunki pracy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Polecane kierunki pracy ? (/Temat-Polecane-kierunki-pracy-142165)

Strony: 1 2


Polecane kierunki pracy ? - who cares - 27-12-2016 20:07

Otóż jestem w 3 gimbie i niedługo wybór technikum. Polecacie jakieś ciekawe (dobrze płatne) kierunki ? Najlepiej praca w budynku, ale nie wymagane.


RE: Polecane kierunki pracy ? - Begrezen - 27-12-2016 21:02

technik śmieszkizmu, polecam




RE: Polecane kierunki pracy ? - piotrgk4 - 27-12-2016 21:03

Tak szczerze? O <wyedytowano> pieniądze i idź na coś co sprawa ci przyjemność. Cała reszta potem schodzi na drugi plan.


RE: Polecane kierunki pracy ? - who cares - 27-12-2016 23:13

jak ja tylko przed kompem siedze to co ma mi sprawiać przyjemność, programować nie umiem


RE: Polecane kierunki pracy ? - coffee - 27-12-2016 23:29

To odejdz od komputera, zacznij robic ciekawe, kreatywne rzeczy i staraj sie odnalezc cos, co ciebie interesuje i jest w tym potencjal zarobkowy.


RE: Polecane kierunki pracy ? - GR4N0N - 08-01-2017 20:44

Informatyka, wszystko idzie w komputery.
Z czasem się czegoś nauczysz.


RE: Polecane kierunki pracy ? - Ogniemimieczem - 09-01-2017 01:33

(27-12-2016 23:13)who cares napisał(a):  jak ja tylko przed kompem siedze to co ma mi sprawiać przyjemność, programować nie umiem

możesz zostać zawodowym fapaczem, zostań na forum czasem giveawaye lecą z kontem premium na brazzers.

Chłopie no zadajesz takie głupie pytania że te pokolenie bardzo mnie martwi, ten już sobie w 3 gimnazjum ustalił że nie będzie pracował na zewnątrz bo piźd... na dworze.
Szanuj pracę bo żadna nie hańbi, a szkoła średnia to jedynie wstęp.
BINGO!!
Idź na logistykę Big Grin Będziesz organizować loty na lotnisku w Radomiu Big Grin Big Grin
Jerk


RE: Polecane kierunki pracy ? - montownia12 - 12-01-2017 13:57

Witam informatyka, matematyka lub języki jak arabki czy chiński


RE: Polecane kierunki pracy ? - Miazgus - 12-01-2017 14:45

Dobrze płatne? Hmm, najlepiej dobrze rozwinięta własna firma Tongue
Dobrze myślisz, żeby pójść do technikum to przynajmniej jakiś dodatkowy papierek będziesz miał, bo po liceum jedynie matura..
Jeśli sam nie masz na siebie pomysłu to nikt go za ciebie nie wymyśli Undecided
Przy wyborze technikum sugerowałbym się dodatkowymi zajęcia lub praktykami, najlepiej w znanych firmach, zawsze jest to kolejny papierek który możesz dołączyć do CV. Możesz się także sugerować rankingiem szkół itp. jednak znam ludzi którzy po najlepszym technikum w województwie mieli ogrom wiedzy, ale tylko teoretycznej, ZERO PRAKTYKI!
Jeśli będziesz miał już kilka szkół na uwadze, to ciekawą opcją jest wybrać się na tzw. 'drzwi otwarte', chociaż i tak w większości przypadków jest to robione pod publikę, w końcu teraz trwa wielka walka o ucznia Tongue


RE: Polecane kierunki pracy ? - xaxaxa - 17-01-2017 17:44

A co umiesz robic po za graniem na komputerze?