Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opis idealnego serwisu SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Opis idealnego serwisu SUB SMS (/Temat-Opis-idealnego-serwisu-SUB-SMS-142142)

Strony: 1 2


Opis idealnego serwisu SUB SMS - Benku - 27-12-2016 15:13

Cześć Koledzy,
Chciałem z Wami przeprowadzić dyskusję na temat subskrypcji SMS.
Interesuje mnie to ponieważ z moja ekipą tworzymy nowy serwis sub SMS.
Nie chcę jeszcze zdradzać detali projektu, gdyż bardziej interesuje Nas kwestia Naszych użytkowników, partnerów.

Powiedzcie mi czego Wam brakuje w obecnych serwisach SUB SMS?
jakie funkcje miło mógłby Was zaskoczyć?
Jak ważny jest dla Was support?
Ile uwagi przywiązujecie do narzędzi oferujących przez serwis?
Czy dokładne statystyki dla poszczególnych kampanii maja dla Was znaczenie?
Czy dostarczają Wam sprecyzowane narzędzia, dobrze przygotowane programy, jesteście wstanie pogodzić się z niższa stawką?

Chciałbym rozwinąć z Wami dyskusję na ten temat.
Niektórzy użytkownicy udzielający się w tym temacie zostaną zaproszeni do testowania pierwszej wersji serwisu w tym otrzymując 100% stawki.


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - Ando - 27-12-2016 16:10

Niedługo bedzie wiecej serwisów niz zarabiających userow. Takie moje zdanie Smile


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - Benku - 27-12-2016 16:13

(27-12-2016 16:10)Ando napisał(a):  Niedługo bedzie wiecej serwisów niz zarabiających userow. Takie moje zdanie Smile

Oczywiście, że może tak być, czemu nie?
Lecz czy obecne serwisy zadowalają Cię tak jakbyś chciał?


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - BuySellProfit - 27-12-2016 16:30

Chcialbym, zeby serwis sam za mnie zarabial i promowal moje linki beka
Nie za duzo juz tych serwisow?


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - Benku - 27-12-2016 16:34

(27-12-2016 16:30)BuySellProfit napisał(a):  Chcialbym, zeby serwis sam za mnie zarabial i promowal moje linki beka
Nie za duzo juz tych serwisow?

Niestety nie spełnię Twoich marzeń, lecz mogę uczynić je prostszymi do zrealizowania Wink

Serwis serwisowi nie równy, obecnie znajduję się kilka "guru" w tej kategorii, lecz czy oni dalej się o Was starają i nie potrzebujecie nic więcej?


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - szykiryki - 27-12-2016 16:45

Serwis sms, szczególnie nowy, powinien zaproponować więcej niż te, które mają już wyrobioną sporą renomę przez lata.
Więcej niż: bezpłatne wypłaty ekspresowe, stosowanie różnych modeli platnosci (mo i mt), posiadanie kreatora własnych langing page (ew. pustą oferte), obsługiwanie zagranicznego ruchu, support rowniez poza 'standardowymi' godzinami 8-16, elastyczne formy rozliczenia/wyplaty (bank, paypal, bitcoin, umowa o dzielo, rachunki, FV), wsparcie merytoryczne.

Istotne jest to, by nie byla to kolejna kopia tego co juz istnieje, bo nikt sie tym nie zainteresuje. Jesli zamierzacie jechac na programach typu iq, ile dzieci, nie dając nic od siebie (a co najgorsza prawie kopiując wygląd landingów)- to lepiej poczekać na kogoś, kto pomoże Wam stworzyć coś innowacyjnego.

Dla niektórych ważna jest stawka, ta wyjściowa na poziomie 6 zl/sub powinna być zadowalająca.


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - Benku - 27-12-2016 16:47

@szykiryki
Super! Takie informację są nie zbędę. Pozwalają one nam utwierdzać się w naszych przekonaniach


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - Czaq - 27-12-2016 16:52

Dokładnie tak. Moim zdaniem wbic się w to co jest już tak mocno rozwiniete, to trzeba naprawdę mieć porządną inwestycje i pomysly.

Większość czolowych serwisow (te które mają chociażby dział na forum) sa tak atrakcyjne, ze wystarcza by zaspokoic wszystkie potrzeby osobie zarabiajacej.

Moja jedyna oferta a zarazem pomysł to udostępnienie każdemu użytkownikowi (generujacemu zyski >1000zl) pełen billing zapisu, wypisania. Oczywiście profit procentowy wg uznania wlasciciela. Wiem, ze hotpay coś w tym stylu oferuje lecz działa to na troche innej zasadzie.
Czy jest to w ogóle możliwe? Nie wiem aczkolwiek pomysl piekny Wink


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - radek0389 - 27-12-2016 19:54

(27-12-2016 16:10)Ando napisał(a):  Niedługo bedzie wiecej serwisów niz zarabiających userow. Takie moje zdanie Smile

(27-12-2016 16:30)BuySellProfit napisał(a):  (...)
Nie za duzo juz tych serwisow?

Rozumiem że z perspektywy takiego Kiljana czy Karcza, lepiej by nowe serwisy nie powstawały, bo dla nich ktoś z tego tortu może wziąć kolejny kawałeczek dla siebie.

Ale dla zarabiających na subach i premium, to źle że pojawia się konkurencjaLol?
Im większa konkurencja tym lepiej dla każdego earnera, gdyż wtedy firmy muszą zaoferować więcej od siebie aby utrzymać swoich klientówSmile.

BTW, można bardziej rozbudować statystyki. Na przykład ile osób wpisało swój numer na stronie ale nie potwierdziło poprzez wpisanie pinu.
Bądź taki skrypt na wersjach mobilnych aby użytkownik klikając w button od razu był kierowany do wysłania smsa, z wypełnioną treścią, wpisanym numerem telefonu, musi tylko przycisnąć "Wyślij".


RE: Opis idealnego serwisu SUB SMS - Captain - 27-12-2016 20:14

Najlepszy serwis sub sms to martwy serwis sub sms.


Zarabianie na naiwności i nieogarnięciu ludzi którzy nabiorą się i może nie przeczytają regulaminu, dając wam zarobić, jest godne pożałowania.