Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! (/Temat-Lockerz-Zone-Najlepszy-Europejski-symulator-restock-u-14213)

Strony: 1 2 3


Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Logitech07 - 27-09-2010 19:43

[Obrazek: biale.png]


Przedstawiamy wam najlepszy w europie symulator restock'u!
Na naszym symulatorze macie,

- Działająca reCAPTCHA
- Stoper
- Dynamiczne linki ( każda nagroda swój link )
- 98% kopia PTZPlace ( wiadomo, wszystkiego się nie da skopiować )
- 0 keylogerów czy innych gówien! Nie bójcie się o swoje hasła
- Szybkie, stabilne łącze w Polsce
- Aktualizacja skryptów oraz nagród po każdym restock'u ( max do 15 min )
- Ładny, estetyczny wygląd strony!



TO WSZYSTKO NA

http://www.LOCKERZ-ZONE.net


Zapraszam.
Myślę, że symulator nie posiada żadnych błędów.



RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Dominator - 27-09-2010 19:56

Jest wspaniały !
Obecnie trenuję na nim, wszystko działa jak należy !
Na razie nie zauważyłem żadnych błędów, jeśli zauważę to napiszę.

@EDIT:
Błąd, na każdym restocku na Lockerz są stare iPody,a zauważyłem że są nowe - dodajcie stare (w końcu ma być KOPIA)
Pozdro


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Logitech07 - 27-09-2010 20:01

Dziękuję za bardzo miłą odpowiedź.
Nasz symulator dzięki tobie robi się bardziej zaufany! Jeszcze bardziej dziękuję!


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - BartuS - 27-09-2010 20:02

Enesce umieścił go w LRC Web, więc musi być dobry ;d


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Nayare - 27-09-2010 20:04

Dominator, to jest szczegol, na shopowych sa tylko nowe, a na generalnych i te i te.Wink


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Dominator - 27-09-2010 20:06

(27-09-2010 20:04)Nayare napisał(a):  Dominator, to jest szczegol, na shopowych sa tylko nowe, a na generalnych i te i te.Wink

Nawet nie zauważyłem, dzięki.


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Miu - 27-09-2010 20:07

również korzystam i jestem zadowolony.Polecam!


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - Nayare - 27-09-2010 20:11

(27-09-2010 20:06)Dominator napisał(a):  
(27-09-2010 20:04)Nayare napisał(a):  Dominator, to jest szczegol, na shopowych sa tylko nowe, a na generalnych i te i te.Wink

Nawet nie zauważyłem, dzięki.

O ile nadal tak bedzie, bo jak narazie jest^^


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - wesolutki - 27-09-2010 20:14

Błędem jest :

"- Szybkie, stabilne łącze w Polsce"

Po co chwalić się szybkimi, stabilnymi łączami w Polsce skoro lockerz jest z usa? Nie prościej było kupić shared/reseller/vps w usa i wtedy byłoby już w 99% odzwierciedlone ptzplace?Tongue


RE: Lockerz-Zone! Najlepszy, Europejski symulator restock'u!! - pitfromhell - 27-09-2010 20:39

Nie dogodzisz Big Grin