Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zielony człowiek na fejsbuku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zielony człowiek na fejsbuku (/Temat-Zielony-czlowiek-na-fejsbuku-142121)



Zielony człowiek na fejsbuku - dandun1 - 26-12-2016 21:44

Od pewnego czasu przyglądałem się fanpage'om na facebooku i doszedłem do wniosku, że lepiej spróbować, niż żałować.

Przynajmniej raz na 2/3 dni będę starał się publikować moje poczynania ze stroną o tematyce humorystycznej. Głównie będę celował w content od 13 do 50 lat. Nie wiem do czego mi się to może przydać, ale po prostu lubię patrzeć na statystyki, a przeglądając to forum, aż zazdrość mnie łapie Tongue


Do zrobienia:
-Wymyślenie ciekawej nazwy.
-"odświeżenie" zaplecza.
-Wypromowanie do ~300 lajków, niekoniecznie prawdziwych, ale od czegoś trzeba zacząć.
-Przygotowanie wiadomości, jakie będę tam zamieszczał.
-Intensywna noc w celu pomysłu, gdzie i w jaki sposób można go promować.


Obecnie statystyki to same 0.

Cel: ~30 wyświetleń pod każdym postem do końca grudnia.


RE: Zielony człowiek na fejsbuku - koneser00 - 26-12-2016 21:51

Jest cel i to najważniejsze jeżeli jesteś zainteresowany i jesteś w miarę aktywny to ja posiadam bardzo dużo fanpagy możesz zostać na jednym z moich adminem jeżeli chcesz. Jak to się mówi nie ma nic za darmo ale w momencie kiedy będziesz promował moją stronkę co jakiś czas wrzucisz tam swój fanpage aż zacznie sam na siebie pracować. Jeżeli współpraca pójdzie dobrze będzie realizować kolejne cele Smile pozdrawiam.


RE: Zielony człowiek na fejsbuku - dandun1 - 27-12-2016 00:02

(26-12-2016 21:51)koneser00 napisał(a):  Jest cel i to najważniejsze jeżeli jesteś zainteresowany i jesteś w miarę aktywny to ja posiadam bardzo dużo fanpagy możesz zostać na jednym z moich adminem jeżeli chcesz. Jak to się mówi nie ma nic za darmo ale w momencie kiedy będziesz promował moją stronkę co jakiś czas wrzucisz tam swój fanpage aż zacznie sam na siebie pracować. Jeżeli współpraca pójdzie dobrze będzie realizować kolejne cele Smile pozdrawiam.

Z chęcią, ale jestem za zielony w fachu, a poza tym za dużo zajęć mam Tongue

Ogólnie trafiłem ciekawą niszę, jutro opublikuje efekty Wink


RE: Zielony człowiek na fejsbuku - karbow - 27-12-2016 08:29

Powodzenia.Ja z FB nie potrafie pracowac dlatego bede zagladal moze sie czegos naucze.


RE: Zielony człowiek na fejsbuku - dandun1 - 27-12-2016 13:52

Aktualizacja numer 2.

Do zrobienia:
Zrobione:
Cel: ~30 wyświetleń pod każdym postem do końca grudnia.
Uważam, że już go osiągnąłem, ale... (na dole)

Cel na dziś: 75 polubień fanpage.

Statystyki: z dnia 26.12.2016
[Obrazek: 26_grudzie.png]

Obmyślenia:

Jestem zadowolony z wyników za pierwszy dzień, ale nie mam kompletnie pojęcia jak przełożyć wyświetlenia na polubienia fanpage, mowa o zewnętrznych stronach. Cały czas eksperymentuje.

Wspaniałe jest to, że mam już kilku fanów (1/2 xd), którzy piszą komentarze i dają lajki. To strasznie motywuje.


RE: Zielony człowiek na fejsbuku - dandun1 - 29-12-2016 12:13

Aktualizacja numer 3.

Do zrobienia:
-Wypromowanie do 300 lajków
-Pomysły na promocję
-Szukanie nowych nisz na promocję (stara na wykończeniu).


Cel: ~30 wyświetleń pod każdym postem do końca grudnia.
Przy promocji jest osiągnięte, natomiast bez nierealne. Na stronie musi być więcej osób.

Cel na dziś: 100 polubień fanpage.

Statystyki: z dnia 29.12.2016
[Obrazek: 29_grudzie.png]

Obmyślenia:

Ciągle kombinuje, wydaje mi się, że znalazłem na to środek, ale po woli tracę chęci.

ps. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale prezentuje to się tak: 72 osoby lubią to, 449 osób mówi o tym