Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com (/Temat-Stworzenie-nowego-polskiego-portalu-podobnego-do-lockerz-com-14211)



Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - adik0070 - 27-09-2010 19:15

Siema, tak jak w temacie.
Chciałbym założyć nowy portal z nagrodami. Portal ten musiałby dosyć dużo na siebie zarabiać, dlatego że chciałbym, aby był na poziomie lockerz (DUŻO nagród dla użytkowników - co za tym idzie dobra opinia) Chciałbym wybić konkurencję (ThisBox itp. itd.).

Teraz pytania do Was:

Z czego utrzymuję się takowy serwis?

Jak zachęcić użytkowników do uczestnictwa? (Może nagroda ala koszulka Z-List za znajomych ?)

Czy ~ 10 000 - 15 000 zł starczy na rozwinięcie takiego interesu ?

Jakie jest ryzyko ?




Czekam na Wasze odpowiedzi :]


RE: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - Bolt - 27-09-2010 19:23

Mając tyle kasy to myślę, że spokojnie. Serwis utrzymywać się może z pobierania plików, oglądania filmików, robienia jakiś ofert, klikania w linki reklamowe i tych bzdurnych ankiet Big Grin Teraz sporo jest takich serwisów ale sądze, że Polacy łykną wszystko co za free


Spytaj razera, on takeprizes robi to coś tam wie o tym, a może razem popracujecie nad tp? Wink


RE: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - DDK - 27-09-2010 20:05

Z taką kasą spokojnie możesz się wybić. To starczy na 2 dobre restocki. Odjąłem koszta stworzenia skryptu, layoutu, utrzymania serwera.
Serwis utrzymuje się ze sponsoringu, google adense, zakupu kont premium przez userów, programy partnerskie, pobieranie plików itp.

Jak zachęcić ? Przede wszystkim dobry wygląd strony, szybki serwer, płatna domena i dobry CMS. Drugorzędna sprawa to darmowe gadżety na start typu smyczki, kubki, koszulki, darmowe premium na 48h itp.


RE: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - BartuS - 27-09-2010 20:08

Razer na 100% sam będzie chciał to prowadzić, ale już widzę, że wam koledzy coś odbija ;d Kolejny serwis z nagrodami chcecie zrobić ? Bez sensu


RE: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - adik0070 - 27-09-2010 20:33

Hmm, a jak szukać sponsorów ? Moglibyście mi to wytłumaczyć ?
np. Milka daje mi swoją reklamę ( w formie filmiku) ja wrzucam w zakładke "Play", a Milka mi płaci za ilość wyświetlen ?

PS. Zrobiłbym tak jak Lockerz - serwis posiadałby do wykupienia tapetki silver/gold i status zlist tylko inna nazwa :]
Restocki ? około 2 porządnych restocków w miesiącu - chciałbym, aby wszyscy byli zadowoleni Tongue W tym 1 zapowiedziany - drugi tylko podany tydzien/weekend.

Właśnie - przejrzysty wygląd - ładnie upozycjonowane reklamy nie odrzucające " z marszu ". System poleconych - 20 zaproszonych osób - może koszulka, konto gold na miesiąc (jednorazowo) - przed wysłaniem nagrody sprawdzenie aktywności zaproszoych użytkowników - antyfake.

Szczególnie starałbym się zmieniać formularz na każdym Restocku, aby wszyscy użytkownicy mieli równe szanse. (tasker, autofil ani nic nie zadziała ;])

Co Wy na to ? ;p


RE: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - DDK - 27-09-2010 20:47

Dobry biznesplan to podstawa. Nie rób pochopnych decyzji bo stracisz wszystko. Pomysł masz dobry, tylko najpierw musisz włożyć kasę by potem wyjąć. Powodzenia Wink


RE: Stworzenie nowego polskiego portalu podobnego do lockerz.com - paskur - 27-09-2010 21:11

nie doczekam sie Big Grin powodzenia i ruszaj z koksem Big Grin ;p