Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - 50 złotych dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI - 50 złotych dziennie (/Temat-PPI-50-zlotych-dziennie-142109)

Strony: 1 2 3


PPI - 50 złotych dziennie - iPlusOfficial - 26-12-2016 14:41

Cześć! Smile
Wcześniej prowadziłem dziennik "PPI i dniówka 10$". Teraz nie użyję słowa PPI w tytule, bo nie ograniczam się tylko do tego w nowym roku. Zamierzam zarabiać na CPA na OGAds. Mentora już mam, teraz tylko trochę zaplecza i czasu Smile. Z PPI nie rezygnuję, dalej będę dążył do celu +10$ dziennie (ostatnio miałem 9,99$ + ref to wychodzi +10$, więc 2016 udany Big Grin).

Ogólnie PPI od czasu zakończenia poprzedniego dziennika idzie naprawdę nieźle, dużo instalacji z MAC. Uzbierała się spora sumka, ale narazie nie wypłacam, bo uzbieram coś więcej.

Moim celem na 2017 rok jest zarabianie 20+ (a nawet 50+) dolarów dziennie z CInstallerem i OGAds.

Zarabiam głównie na podzespoły do komputera, ale również i do rowera.
Jeśli z OGAds wszystko wypali, to prawdopodobnie będę zbierał na niezłą maszynę, w której skład będą wchodzić m.in i7-6700k oraz GTX 1080 (lub i5-6700k+GTX 1060), ale są to dalekie plany i wszystko zależy od tego jak wypali z OGAds.
Do rowera będę znacznie tańsze części - zestaw hamulców V-brake przód i tył + klamkomanetki, czyli ledwo 300zł.

Zarabiać, a bardziej próbować zarabiać będę od 1 stycznia. Teraz tylko przygotowuję sobie zaplecze, różne testy i takie tam.

Podsumowania będą co tydzień, jeśli zarobki będą w miarę ok. Jeśli będą to małe kwoty to co 2 tygodnie.

W każdym tygodniu zamierzam zrobić 1-2 filmiki z CPA (narazie bez bloga, chce zacząć tak jak zaczynałem z PPI) oraz min. 5 postów i 5 filmów z PPI.

Tak patrzę na kalendarz i jednak zaczynam 2 stycznia, bo to poniedziałek, co sprawi, że łatwiej będzie numerować tygodnie.
1. stycznia napiszę tylko co zamierzam zrobić w pierwszy tydzień i pierwsze podsumowanie wleci w niedzielę 8. stycznia.

To tyle, cześć! Smile


RE: No to zarabiamy! - pikusix1 - 26-12-2016 15:03

Bedę obserwować! Powodzenia. Smile


RE: No to zarabiamy! - Wojtek574 - 26-12-2016 15:14

Jak zawsze życzę ci powodzenia Big Grin


RE: No to zarabiamy! - kubagrzybowski - 26-12-2016 17:34

powodzenia i wysokich zarobków w 2017 roku


RE: No to zarabiamy! - Grubykesz - 26-12-2016 17:39

Pięknie! Zrobiłeś wielkie postępy i tak trzymać! Wink Oczywiście będę zaglądał regularnie - powodzenia! Smile


RE: No to zarabiamy! - iPlusOfficial - 27-12-2016 18:52

Cześć!
W pierwszym poście trochę źle określiłem cel zarobku. Moim celem jest zarobienie +1 tysiąca PLN do końca lutego (powiedzmy, ze 250$) i za tę kwotę kupienie czegoś do komputera, prawdopodobnie nowego monitora. Od lutego do marca zbieram na części do roweru, potrzebne będzie mniej niż 500zł.
Także cel na 3 miesiące ustalony.

Pisałem, że na CInstaller zarobiłem sporą sumkę, więc teraz wstawię screena ile instalacji było dziennie.
[Obrazek: file.html]

Więc jak widać w grudniu zarobiłem ponad 90$, a to jeszcze nie jest koniec miesiąca.
Na CInstallerze teraz siedzi +80$, narazie nie wypłacam, żeby na nic przypadkiem nie wydać Big Grin.

Dziś robię zaplecze pod PPI na styczeń, do piątku zamierzam przygotować do końca, czyli, żeby mieć gotowe posty na wordpressie i tylko publikować.
Większą uwage chcę poświęcić CPA. Jutro/Pojutrze zamierzam przygotować wszystko co będzie potrzebne. Narazie zacznę z 2 niszami.
Z clash royale hack próbowałem, ale film jest usuwany bardzo szybko (do tego przez przypadek wrzuciłem ten film na mój najlepszy kanał i nie mogę nic wrzucać...).

Do końca grudnia chcę zarobić choć 1$ na CPA, żeby mnie zmotywowało Big Grin.

1 stycznia będzie podsumowanie co zrobiłem i czy coś na CPA zarobiłem.
Siema! Smile


RE: No to zarabiamy! - pikusix1 - 27-12-2016 19:56

Ładna sumka. Smile

Będziesz próbował bardziej Youtube czy jednak stawiasz bardziej na SEO?


RE: No to zarabiamy! - alizen - 27-12-2016 20:07

Wow! Widać, że ostro na Mac'a działasz. Nieźle! 2


RE: No to zarabiamy! - Sergio7 - 27-12-2016 20:20

Powodzenia Wink


RE: No to zarabiamy! - iPlusOfficial - 27-12-2016 20:49

(27-12-2016 19:56)pikusix1 napisał(a):  Ładna sumka. Smile

Będziesz próbował bardziej Youtube czy jednak stawiasz bardziej na SEO?

Na równi, lecz bardziej SEO, chociaż narazie niezadobrze z tym u mnie.

(27-12-2016 20:07)alizen napisał(a):  Wow! Widać, że ostro na Mac'a działasz. Nieźle! 2

MAC wpadają tylko z nisz z dopiskiem MAC, czyli na przykład Keyword for PC & MAC download. MAC zamierzam działać również, bo to bardzo dochodowy interes.