Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10k followersów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: 10k followersów (/Temat-10k-followersow-142083)



10k followersów - Hopekk94 - 25-12-2016 16:04

Siemka mam takie pytanko posiadam na swoim "prywatnym" koncie Insta okolo 10kfollowersów , moja dziewczyna ma tyle samo . i tu pojawia sie pytanko ... Co moge z tym zrobic? polacy to nie duzy procent . moze kilkaset osob jest z polski tylko .
Mamy aplikacje IndaHash ale tu nie ma wgl kampani. pojawila sie pierwzego dnia jak ją obczailismy ale wtedy nie spelnialismy wymogów do kampani . A jak spełniliśmy to już dupa... Za zdjęcie płacą ponad 30zł więc wiadomo byle by były kampanie...
Jakieś propozycje? Masa ludzi to chinczycy lub arabusy . sporo jest też ruskich Big Grin
Wiadomo mam ludzi z całego świata po troche tylko nie wiem jak to wykorzystac Smile

Proszę o pomoc Smile


RE: 10k followersów - Dante_/ - 25-12-2016 17:59

Taki traffic to trochę słaby, a co możesz zrobić to np jakiś serwis z mobilnymi ppi np. OGads ( http://ogads.com ), ewentualnie możesz także jakiś program partnerski z amazona, ebay albo aliexpress i zgarniać % od sprzedanych rzeczy. A tak z ciekawości to ile średnio masz like/comment pod postami?


RE: 10k followersów - Hopekk94 - 26-12-2016 15:00

Okolo 500 , choc zdarza sie wiecej Smile
Myslalem cos bardziej w stylu wrzuc zdj a my ci placimy xd


RE: 10k followersów - Dante_/ - 26-12-2016 16:22

(26-12-2016 15:00)Hopekk94 napisał(a):  Okolo 500 , choc zdarza sie wiecej Smile
Myslalem cos bardziej w stylu wrzuc zdj a my ci placimy xd

Co do "wrzuć zdjęcie, a my Tobie zapłacimy" to możesz szukać po stronach żeby udostępnić ich jakąś rzecz. Ale wątpię, żeby ktoś chciał w miarę coś zapłacić za "ogłoszenie" na 10k followersów +- 500 like posta. Zawsze możesz zrobić gig'a na fiverr i czekać, aż ktoś zamówi shoutout.


RE: 10k followersów - Hopekk94 - 26-12-2016 17:11

Majac 10k follow ile powinienem miec like do fotek? Smile
Mam jedna 5k i 3k like ale to tylko dwie


RE: 10k followersów - Dante_/ - 26-12-2016 17:44

Na moich kontach 10k followersów było średnio 1k like pod postami w ciągu 24h. Ale wiem, że można mieć jeszcze lepszy "engagement".