Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z użytkownikiem vaio - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Problem z użytkownikiem vaio (/Temat-Problem-z-uzytkownikiem-vaio-142079)



Problem z użytkownikiem vaio - TM heheszky - 25-12-2016 14:54

Zakupiłem u @[vaio] aplikację FB za okrągłe 100 PLN , przy przeniesieniu na moje konto została usunięta, obiecał do 4 dni max stworzyć nową i mi ją podesłac, mijają 2 tygodnie i cisza.

Gdyby coś to mogę tez podesłać screeny.

@edit, widze, ze kolega zbanowany nawet ^^ Tak więc chyba nie ma tematu..


RE: Problem z użytkownikiem vaio - mikuss - 25-12-2016 15:02

@[Majka] Coś tutaj nie gra bo oznaczony użyszkodnik ostatni raz na forum był 26 marca ( nie wiem kiedy dostał ban) chyba, że ma multi albo ktoś się podszył pod oznaczoną osobę .


RE: Problem z użytkownikiem vaio - TM heheszky - 25-12-2016 15:39

Dla jasności, spory czas temu kupowałem od niego apki i było okej, dopiero teraz odwalił maniane.A jego GG mam z forum ( nie kontaktowałem się z nim tu na PW tylko GG) Po wklepaniu GG w google znalazłem owego usera.


RE: Problem z użytkownikiem vaio - Zaperr44 - 25-12-2016 16:16

(25-12-2016 15:39)TM heheszky napisał(a):  Dla jasności, spory czas temu kupowałem od niego apki i było okej, dopiero teraz odwalił maniane.A jego GG mam z forum ( nie kontaktowałem się z nim tu na PW tylko GG) Po wklepaniu GG w google znalazłem owego usera.

Jezeli ma już tu bana na forum to nikt ci nie pomoże


Problem z użytkownikiem vaio - Majka - 25-12-2016 19:31

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.