Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LRC WEB/LRC PRO - Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LRC WEB/LRC PRO - Problem (/Temat-Rozwiazane-LRC-WEB-LRC-PRO-Problem-14206)



[Rozwiązane]LRC WEB/LRC PRO - Problem - Dominator - 27-09-2010 17:18

Mam taki owy problem:
Gdy ćwiczę na symulatorach:
FreeCandy
Virtual Redemption
Redeem-IT
Lockerz-Zone
To po 5-10 min. ćwiczeniach pojawia mi się okienko z wiadomością "Windows" że aplikacja zostanie zamknięta z powodu problemów.
Dlaczego mi się tak dzieje ?
Program uruchamiam jako administrator kompa, usuwałem i ponownie wgrywałem, nie bawiłem się plikamy .dll w folderze "res". Mam Windows XP x32.
(mam LRC PRO)
Proszę o pomoc.


RE: LRC WEB/LRC PRO - Problem - Nayare - 27-09-2010 17:55

Wirusy?Wink Prosze, nie pisz tak nigdy, jak wyzej!


RE: LRC WEB/LRC PRO - Problem - BartuS - 27-09-2010 18:10

Odpowiem jak zawsze. Napisz do Enesce. My nie znamy się na tym programie, nie jesteśmy supportem, nie mamy takiej wiedzy, ale może Enesce ma ;d


RE: LRC WEB/LRC PRO - Problem - wesolutki - 27-09-2010 20:15

(27-09-2010 17:18)Dominator napisał(a):  Mam taki owy problem:
Gdy ćwiczę na symulatorach:
FreeCandy
Virtual Redemption
Redeem-IT
Lockerz-Zone
To po 5-10 min. ćwiczeniach pojawia mi się okienko z wiadomością "Windows" że aplikacja zostanie zamknięta z powodu problemów.
Dlaczego mi się tak dzieje ?
Program uruchamiam jako administrator kompa, usuwałem i ponownie wgrywałem, nie bawiłem się plikamy .dll w folderze "res". Mam Windows XP x32.
(mam LRC PRO)
Proszę o pomoc.

Mi też swojego czasu 2 czy 3 razy wywaliło tak aplikację ale od czasu tych update ostatnich już wszystko ładnie śmigaSmile


RE: LRC WEB/LRC PRO - Problem - Burned - 29-09-2010 06:55

(27-09-2010 17:18)Dominator napisał(a):  Mam taki owy problem:
Gdy ćwiczę na symulatorach:
FreeCandy
Virtual Redemption
Redeem-IT
Lockerz-Zone
To po 5-10 min. ćwiczeniach pojawia mi się okienko z wiadomością "Windows" że aplikacja zostanie zamknięta z powodu problemów.
Dlaczego mi się tak dzieje ?
Program uruchamiam jako administrator kompa, usuwałem i ponownie wgrywałem, nie bawiłem się plikamy .dll w folderze "res". Mam Windows XP x32.
(mam LRC PRO)
Proszę o pomoc.

@Dominator masz najnowszą wersje ? Ściągnij nową, może to pomoże.


[Rozwiązane]LRC WEB/LRC PRO - Problem - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.