Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy od sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy od sub sms (/Temat-Programy-od-sub-sms-142003)



Programy od sub sms - Folari - 23-12-2016 02:32

Czy w którymś z tych programów partnerskich typu Leadmore, Firesub itd., jest taka możliwość, że wrzucę coś swojego tylko nie jakieś fejki typu wygraj doładowanie, którego i tak nie dostaniesz tylko coś prawdziwego co sam zrobię, a po wysłaniu tego premium smsa ta osoba dostanie to czego chce.
Nie wiem czy wam to dobrze wytłumaczyłem bo nie bawiłem się nigdy w te Leadmory ale może ktoś zrozumie Big Grin


RE: Programy od sub sms - liroypl - 23-12-2016 02:39

Pusta oferta, firesub?


RE: Programy od sub sms - piotrgk4 - 23-12-2016 02:40

Niektóre serwisy oferują przekierowania po wypełnieniu smsa. Wtedy możesz przekierować ludzi do treści które chcesz oferować
Np nisza ebooków, kierujesz do pobierania subsms a potem po wypełnieniu przenosi kogoś pod dany hosting gdzie można pobrać treść (oczywiście to piracenie i rozpowszechnianie ebooka bez licencji na to Tongue Tak tylko mówię Smile (jeżeli chcesz coś takiego promować poczytaj o licencjach i pewnie znajdziesz masę książek które można udostępniać dalej na odpowiednich warunkach Wink ) )


RE: Programy od sub sms - Folari - 23-12-2016 13:56

Dobra napisze wam coś więcej. Załóżmy, że jest pewna gra do której jak do każdej gry kupuje się konta premium no i płatność przelewem, paypal ale też jest opcja płatności sms'em. No i powiedzmy, że mam do tej gry te kody premium i tu jest pytanie czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego żeby po wysłaniu sms'a osoba dostała ten kod premium? Oczywiście nie każda ale np co 3 osoba żeby wygrywała ten kod i żeby automatycznie go dostawała?