Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy (/Temat-Nieaktualne-Wylace-do-3-zl-za-rejestracje-Istnieje-Opcja-wspolpracy-14200)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - skromniak - 27-09-2010 15:37


Otwieram Ponownie rejestracje na stronie Poświęconej ESportowi.
W moich poprzednich zbiórkach poleceń, wypłaciłem ponad 95 zł !
W tej edycji poleceń nie omieszkam wypłacać mniej Tongue .
Ceny za rejestrację Wyglądają następująco:
1 rejestracja = 0,35 PLN
2 rejestracje = 0,75 PLN
3 rejestracje = 1,50 PLN
4 rejestracje = 2,50 PLN

1 osoba któa stworzy 4 poprawnie konta, otrzyma ode mnie 0,50 zł dodatkowo Smile czyli 3 zł

Jestem w stanie nawiązać współpracę Cool


Jak widać stawka rośnie w zależności od ilości założonych kont.

Rejestracja nie jest szczególnie skomplikowana,
dane mogą być nie do końca prawdziwe,
jedynie numer telefonu oraz mail muszą być zgodne z faktycznym


REJESTRACJA - ZAMKNIĘTA[/url]

Jak można przeczytać zaraz na początku rejestracji,
ważne jest podanie prawdziwego numeru komórkowego,
ponieważ na niego przyjdzie hasło potrzebne podczas logowania.


[Obrazek: mwsnap07820100815113134.jpg]

UWAGA!
Rejestrować mogą się jedynie osoby podające numer z sieci PLUS. Numery z innych sieci nie będą brane pod uwagę.

[Obrazek: logo_plus_stopka.png][Obrazek: logo_plus_stopka.png][Obrazek: logo_plus_stopka.png][Obrazek: logo_plus_stopka.png]


Płacę na PP oraz na życzenie na rachunek bankowy.


Po poprawnym wprowadzeniu danych,
numeru telefonu oraz przepisaniu kodu, otrzymamy komunikat:

[Obrazek: mwsnap07720100815111517.jpg]

UWAGA.
Przy tworzeniu wielu kont wymagane zmienne IP!!!
Rejestrując więcej kont pamiętaj o używaniu mojego reflinka lub w odpowiednim polu wpisaniu mojego nicku- polecający skromniak


Od dnia dzisiejszego, do 10 października, w miarę możliwości proszę się logować na konto raz na 2 dni. Te kilka sekund co dwa dni poświęcone na logowanie nikogo nie zbawią. Pod koniec edycji, daję każdemu poleconemu reputa

Po zakończonej poprawnie rejestracji, proszę o podanie loginu oraz PP w komentarzu.



RE: aas - Admin - 27-09-2010 15:39

chyba niewlasciwa nazwa tematu ? "aas"?


RE: Zgarnij do 3 zł. Nawiąż ze mną współpracę a zyskasz jeszcze więcej :P - skromniak - 27-09-2010 15:40

Tak, robiłem podgląd wcześniej i tak na szybko żeby coś było Smile już poprawnione


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - alien97 - 28-09-2010 14:01

1 konto : alien1221
2 konto : czujeszto7
3 konto : kubson50
4 konto : mike1212

Adres PP : [email protected]

Pozdro Wink


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - skromniak - 28-09-2010 16:38

[email protected]
Na Twoje konto poleciało 3 ZŁ
Smile


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - alien97 - 28-09-2010 18:38

Doszło. Dzieki Smile

Edit : Dołączam screena

[Obrazek: 35584887.png]


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - skromniak - 01-10-2010 09:06

oferta nadal aktualna
zapraszam


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - MeTonaTOR - 01-10-2010 13:18

dzialaja włoskie karty SIM?


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - skromniak - 01-10-2010 22:19

karty z sieci PLUS


RE: Wyłacę do 3 zł za rejestracje. Istnieje Opcja współpracy - WilkuNSX - 05-10-2010 19:01

1:WilkuNSX
2:BigMama
3:JestemH4jt3m
4:Laus

PP : [email protected]