Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - sylwu - 08-01-2017 22:19

(08-01-2017 22:10)magicv napisał(a):  Super, to jeszcze jedno pytanie, czy wygenerowany kupon mogę później wykorzystać kupując na komputerze czy musi być koniecznie zrealizowany w appce?

tylko w apce


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - asiorek - 08-01-2017 22:20

@[makecash]
Przecież nie zmieniasz adresu, dajesz kropke po nazwie miejscowości.. Jak to gdzie, wszędzie gdzie mozna. Przed nazwa miasta po nazwie miasta, w ulicy wpisuje ul. Nazwa ulicy w tej rubryce pod nazwa ulicy zamast zostawiać pusta daje kropki albo przecinki. Zamiast o daj 0 zamiast l duze i.. Multum opcji, nawet sz. P. Mozesz se dac xd

@[magicv]
Kupować tylko na aplikacji, ale kończyć płatność mozesz na komputerze Smile

@[aero2]
Ile dasz za sztukę? Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 09-01-2017 07:46






RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - xavi512 - 09-01-2017 08:53

Nie ma już kuponów? Bo nie mam nawet jak sprawdzić.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - JasiuGST - 09-01-2017 11:20

U mnie już też nie działa, wiec raczej po promocji ;/
ps. ktoś ma podobny problem, że na kontach zakładanych kilka dni wcześniej, teraz próbując wejść na nie przez emulator, w kuponach po długim ładowaniu, nic nie ma, a kupon nie został wykorzystany?
/ok, wystarczyło stworzyć nowy emulator, zalogować się na konto, odblokować i kupon nadal jest Wink


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - magicv - 09-01-2017 12:28

Przed chwilą dostałem dwa kupony, na jednym wszystko przeszło bez problemu, a na drugim koncie przy próbie zapłacenia kartą informacja, że konto zostało oznaczone z pewnych powodów i płatność nie przechodzi. Spróbuje zaraz z innych ip.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vPLN.dll - 09-01-2017 12:34

(09-01-2017 12:28)magicv napisał(a):  Przed chwilą dostałem dwa kupony, na jednym wszystko przeszło bez problemu, a na drugim koncie przy próbie zapłacenia kartą informacja, że konto zostało oznaczone z pewnych powodów i płatność nie przechodzi. Spróbuje zaraz z innych ip.

Bo kartą się nie płaci tylko blikiem lub normalnie przez bank.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 09-01-2017 12:37

raz dziala raz nie RolleyesRolleyesRolleyes


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - aero2 - 09-01-2017 12:49

Dziwicie się, że nie działa poprawnie, jak każdy się rzucił na to, jak hieny na padlinę.Lol


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - xavi512 - 09-01-2017 12:51

To i tak długo działają podług tego ile ludzi się rzuciło na kupony.