Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - KrasnaleK - 07-01-2017 18:43

(07-01-2017 16:30)DzejkobPL napisał(a):  Masz w bios włączone wsparcie wirtualizacji?

Tak i dalej to samo :/ chyba będzie trzeba zrobić to zrobić na innym emulatorze ech


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Etherion - 07-01-2017 19:24

Smiesznie, wczoraj w nocy mi urwało z polskiego IP ze nie mogłem, dziś juz działa Big Grin Polecam ^^ Co do kontaktów z chinolami, nie bać się tylko spamować do tych chinczyków u ktorych chcecie coś rzeczywiscie kupić i sie któryś zgodzi Smile Działa to tak ze kupujecie u niego w chuj tych byle jakich tam itemów, statystyki mu sie nabijaja a on wam jedna paczke wysyła logiczne. Ja wczoraj prosilem o kontakty forumowiczów i dupa, samemu mi sie udało Smile na FB spamowac potraficie Big Grin a po angielsku z chinczykiem to juz nie xD Pozdrawiam udanych łowów Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - MACIEJ4175 - 07-01-2017 19:34

Mi przestalo dawac kupony ;/ zmieniam ip


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - asiorek - 07-01-2017 19:47

(07-01-2017 19:24)Etherion napisał(a):  Smiesznie, wczoraj w nocy mi urwało z polskiego IP ze nie mogłem, dziś juz działa Big Grin Polecam ^^ Co do kontaktów z chinolami, nie bać się tylko spamować do tych chinczyków u ktorych chcecie coś rzeczywiscie kupić i sie któryś zgodzi Smile Działa to tak ze kupujecie u niego w chuj tych byle jakich tam itemów, statystyki mu sie nabijaja a on wam jedna paczke wysyła logiczne. Ja wczoraj prosilem o kontakty forumowiczów i dupa, samemu mi sie udało Smile na FB spamowac potraficie Big Grin a po angielsku z chinczykiem to juz nie xD Pozdrawiam udanych łowów Smile

No i popieram w stu procentach.. Trzeba ruszyć głową, jestes zainteresowany czymś to znajdz i szukaj, po fejsie tak samo. Myslicie ze skad inni maja namiary? Z fejsa z grup, i z samego ali..


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Etherion - 07-01-2017 20:05

Jakies programy poza tunnelbearem, windscribem, albo pritavetunellem do zmiany IP bo zadne z tych mi juz kuponow nie daje


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - yuu - 07-01-2017 20:12

nie podzieliłem sie chinczykiem bo mnie poprosił bym nie dawał, boi sie że za dużo zamówień będzie i dostanie bane konta sklepowego


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - supercola - 07-01-2017 20:24

Mi zablokowało pisanie na alie Sad Aa chińczyk jeden mi się zgodził kurde xD


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - MACIEJ4175 - 07-01-2017 21:19

Od ilu $$ jest vat na elektronike?
Co jeśli zatrzymają mi np takiego drona za 70$? (np kupilem go za te kupony 4.01$)


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - makecash - 07-01-2017 21:49

"A jeżeli cło zostanie naliczone? Jak wspomniano wcześniej, przesyłki o małej wartości są zwolnione z cła, natomiast dla większych, powyżej 50 dolarów naliczony zostanie podatek VAT (23% wartości zakupu) oraz ewentualne cło (dotyczy niewielu produktów i wynosi do 3%, ponieważ na podstawie porozumień Unii Europejskiej z Chinami większość kategorii produktów jest zwolniona z cła przy imporcie i eksporcie). Jeżeli jednak dojdzie do oclenia Twoich zakupów, nie musisz dokonywać żadnych wpłat na konto. Nie dostaniesz też już żadnych dodatkowych zawiadomień, a cło do zapłaty uiścisz u listonosza, który przyniesie potwierdzenie cła lub na poczcie – gdziekolwiek odbierasz przesyłkę. Jeżeli więc przesyłka zostanie oclona, w przybliżeniu możesz więc się spodziewać dodatkowych 100 złotych do zapłaty za każde 500 złotych wartości zamówienia. I to już wszystko – nie ma już żadnych dodatkowych obowiązków celnych i po odebraniu paczki i ewentualnej zapłacie możesz cieszyć się swoją przesyłką."


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - supercola - 07-01-2017 22:21

Tylko ciekawe jak podasz dowód wpłaty, żeby obliczyli to 23% Big Grin