Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 07-01-2017 15:02

Mi raz kiedyś łapie tymczasowe chyba zależy od ip może jak nie było nigdzie używane to dlatego


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Krajen - 07-01-2017 15:14

Poda ktoś na pw kontakt do jakiegoś chińczyka?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 07-01-2017 15:18

Nie bo tu każdy tylko dla siebie robi mi nawet nikt nie chce dać a powiedziałem o tej cebuli o następnej chyba nie powiem i będą płakać ludzie jak będę wstawiał fotki co przyszło, czemu nic nie mówiłem, we wrześniowej cebuli też nikt tu nie pisał teraz wiem czemu


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - MoniaiKrzys - 07-01-2017 15:25

(07-01-2017 15:18)vertez5 napisał(a):  Nie bo tu każdy tylko dla siebie robi mi nawet nikt nie chce dać a powiedziałem o tej cebuli o następnej chyba nie powiem i będą płakać ludzie jak będę wstawiał fotki co przyszło, czemu nic nie mówiłem, we wrześniowej cebuli też nikt tu nie pisał teraz wiem czemu

Tak jest niestety z ludzmi co im szkodzi podac dane


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Królik524 - 07-01-2017 15:43

Aby tylko dla siebie komuś pomóc to juz nie. No ale Polska bez powodu cebulandią nazwana nie jest. Jerk2


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - makecash - 07-01-2017 15:47

A w czym wy macie problem? Cieszcie się wgl. że autor sie podzielil tym sposobem Jerk2


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Królik524 - 07-01-2017 15:49

Kto ma problem? Ja tu tylko popieram autora, on się podzielił tym sposobem a nawet jemu nikt nie pomoże z kontaktem na droższe rzeczy.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - asiorek - 07-01-2017 16:07

Ja jak i
@[DzejkobPL]
Wiedzieliśmy o tej cebulce wcześniej niz tutaj została opublikowana, wystarczy wypok, tam sa informacje na bieżąco. Nikt nikomu nie chce dawac, nie dlatego ze jest pazerny, tylko dlatego ze wystarczy minimalnie użyć glowy Smile
Kazdy ma swoja nisze i nie chętnie sie nia dzieli. Na tym forum to zadna nowość.. Nikt wam od tak nie odda kury znoszacej zlote jaja.. Bo wam sie nie chce ruszyć glowy, wystarczy zajrzeć na Facebooka, kontakty same sie pod rece podsuwajo.. Smile pamiętajcir tylko ze sklep ktory ma te szmaragdy czy diamenty nie pójdzie na taki układ, bo i bez tego ma duzy obrot Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - MACIEJ4175 - 07-01-2017 16:07

Polecacie jakiś inny emulator niz koplayer? bo na jednym kompie mi nie dziala :C


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - DzejkobPL - 07-01-2017 16:21

Youwave ponoć fajnie działa.