Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - polokk - 29-12-2016 22:57

(29-12-2016 15:11)xBodziu napisał(a):  podeśle ktoś linki do kart microsd?

Dobra rada od wujka dobra rada (łotda masło maślane) - nie bierz neva z Chin sd ani innych pamięci xD

No chyba, że autentycznie pisze, że to jakiś kingstone czy co innego, bo tak to wrzucają karty noName 128,256,512mb,2,4,8 GB podpisane jako 16,32,64,128,256gb xD (a i chyba więcej widzialem) zapętlone kilkukrotnie, tak, że bez programu specjalnego użytkownik po przyjsciu bedzie zadowolony i od razu wystawi pozytywna opinie o produkcie - Defacto na urządzeniu będzie pokazywać te XXGB, tylko po zapełnieniu tej prawdziwej wartości się pokażą cyrki ;D
Ja się tak naciąłem właśnie kiedyś dawno na wishu, i jeszcze sobie chwaliłem, możliwe, ze i tu gdzieś na forum, że mnie nie nacięli, wszystko git Big Grin
Po sprawdzeniu okazało się, że miałem 4 z 32gb więc sobie ją scrapowałem do prawdziwej wartości itd. - Wszystko fajnie, ale tydzień później karte szlag trafił całkowicie - także nawet do przerobienia za kilka centów się nie nadają, no chyba, ze do utraty danych Big Grin

Co do zamówień, ja jeszcze czekam, na szczęście wszystkie zamówione poszły bezproblemowo, ani razu closed, płacone blikiem, koplayer nowe emulatory, rejestrowane i tymczasowe - wszystko was shipped Big Grin

Wczoraj się pokusiłem nawet o kryształową kule za 65 groszy (na przelewy24) 15centów.... w sumie mogłem wziąć wszytkie siedem, ale już mi się nie chciało.
Życzenie moje będzie - być bogatym (w końcu zarabiam.com) - resztę sobie kupię ;P

//Na zdrowie nie narzekam, więc nie ma co się okłamywać xP


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - supercola - 30-12-2016 08:48

(29-12-2016 22:09)alicech napisał(a):  Kilka zamówień anulowali, ale tyle udało mi się wycebulować. Nazwa, kwota jaką zapłaciłam i link do produktów w linku do pliku excela.
@Mateusz5511 Heart
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://drive.google.com/file/d/0B_ViccxwZURKWmg3ZFlVb3B4dzA/view?usp=sharing

Listę ładną zrobiłeś Big Grin Mi by się nie chciało, szczególnie że trochę tego miałem Tongue


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - vertez5 - 30-12-2016 09:21

o kurnia ale lista ja przypomniałem sobie ze jeszcze nasion papryczek nie pozamawiałem Rolleyes


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - supercola - 30-12-2016 11:22

xD Ja w sumie mógłbym zamówić coś jeszcze tylko kont mi się nie chce robić xD


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - vertez5 - 30-12-2016 12:10

do mnie dzis 4 paczki przyszły Huh
[Obrazek: comment_W8EtIiBai5YN02qwX8YaufUDNKaa98fu.jpg]


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - [email protected] - 30-12-2016 12:53

vertez5 do mnie tez przyszedl ten kabel ale zamawialem taki kolor jak Ty a dostalem czarny Wink


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - ShuQi - 30-12-2016 13:55

Przy próbie instalacji google play ekran aplikacji cały na czarno.... ktoś coś?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - vertez5 - 30-12-2016 14:02

googl play czo pokerface


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - Damkofr - 30-12-2016 14:05

Wszystko na początku jest okej płacę przez przelewy24 i jak już zapłacę i wyloguje mnie z banku to jakieś chińskie literi są na zielono po czym zmienia się na czerwony ang tekst że były problemy z internetem i nie ukoczyli transakcji. Mimo tego tekstu wyślą przedmiot bo jednak zapłacone.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 2/2.01 - ShuQi - 30-12-2016 14:09

[Obrazek: 93252634de315.png]


Tak wygląda u mnie Ali kiedy go zainstaluje i chce włączyć.. wtf?