Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - sylwu - 01-02-2017 14:34

Macie jakiś sposób na to by zidentyfikować z jakiego konta zostało zrobione dane zamówienie? Konta robiłem na gmailu z kropkami.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 01-02-2017 15:08

o kurna znow dzialaja na usa 4/4.01


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Kabajana - 01-02-2017 16:51

(01-02-2017 09:00)asus921 napisał(a):  
(31-01-2017 20:07)Kabajana napisał(a):  Najlepiej miećí pakiet neta na telefonie, ustawić sobie udostępnianie WIFI. Po każdych 2 zamówieniach zmieniać IP poprzez zmianę trybu pracy sieci z LTE na 3G i odwrotnie Wink
Robisz tak aktualnie, czy to tylko twoje domysly?
Ja tak robilem wczesniej i bylo perfect, konta tymczasowe, zero problemow.
A teraz, uzywam Youwave + Xposed + ID changer i wlasnie zmieniam IP mobilne przez udostepnianie WIFI i kupon sie pokaze, ale przy zamowieniu nie zmienia ceny.
Dlatego zalezy mi zebys napisal jak ty to robisz. Bo nie wiem czy mam problem z IP czy moze Youwave nie dziala.


Robię dokładnie z tego poradnika: http://pastebin.com/MKXaDRy3

Ze zmianą IP robię tak cały czas i przechodzi bez problemu. Raz na 10-15 zamówień mam Frozen. Jeżeli na Aliexpress 5.15 po próbie zakupu tej promocyjnej rzeczy nie masz w zamówieniu kwoty pomniejszonej o 4$ to szukałbym winy w IP razcej Smile Spróbuj zmienić tryb pracy na ten najgorszy. Chyba 2g Smile Wtedy prędkość gówniana ale jednak działa.
Możesz też ze sklepu play zainstalować sobie program sprawdzający twoje IP i zobaczysz czy się zmienia poprawnie(Nie wiem jak to działa w różnych sieciach. Ja mam Play).

2ga sprawa - czy za każdym kolejnym kuponem otwierasz nowy "emulator androida" całkowicie czysty? Czy po prostu kasujesz aliexpress i zmieniasz id changerem i od nowa? Jeżeli robisz tą 2 metodą to nie przejdzie. Musisz zawsze tworzyć nowy dokładnie emulator. Przeglądnij ten poradnik co wysłałem wyżej. Ktoś go wcześniej wklejał już.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - MoniaiKrzys - 01-02-2017 16:53

@[vertez5] z polskiego ip robisz?
Koplayer czy youwave?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Kabajana - 01-02-2017 17:00

Koplayer na polskim IP normalnie działa. Od tygodnia co najmniej mozna zamawiać bez problemu Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - taktobywa - 01-02-2017 18:52

U mnie kupon nie pojawia się mimo, że robię wszystko dokładnie tak jak w poradniku.
Korzystam ze świeżego IP, mimo wszystko na etapie koszyka nie przyznaje mi żadnego kuponu, a cena z promocyjnej zmienia się z powrotem na standardową.

Poradnik http://pastebin.com/MKXaDRy3 Również się u mnie nie sprawdził, ten sam problem co wyżej. Kuponu po prostu nie przyznaje. Ktoś wie może co jest przyczyną?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Kabajana - 01-02-2017 18:57

Wszystkie osoby, którym się nie udaje nie mają w ogóle doświadczenia w zarabianiu w internecie. Także polecam wszystkim najpierw zająć się inną dziedziną zarabiania, poznać mechanizmy funkcjonowania emulatorów, itp a dopiero później branie się za aliexpress Wink


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - dwa345 - 01-02-2017 21:06

Kupon się generuje 4/4,01 ale jak przychodzi do płatności to sorry.... nie można brać udziału w promocji :///a chciałam nowe gacie sobie kupić i... doopa :/


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - asus921 - 01-02-2017 21:26

(01-02-2017 16:51)Kabajana napisał(a):  
(01-02-2017 09:00)asus921 napisał(a):  
(31-01-2017 20:07)Kabajana napisał(a):  Najlepiej miećí pakiet neta na telefonie, ustawić sobie udostępnianie WIFI. Po każdych 2 zamówieniach zmieniać IP poprzez zmianę trybu pracy sieci z LTE na 3G i odwrotnie Wink
Robisz tak aktualnie, czy to tylko twoje domysly?
Ja tak robilem wczesniej i bylo perfect, konta tymczasowe, zero problemow.
A teraz, uzywam Youwave + Xposed + ID changer i wlasnie zmieniam IP mobilne przez udostepnianie WIFI i kupon sie pokaze, ale przy zamowieniu nie zmienia ceny.
Dlatego zalezy mi zebys napisal jak ty to robisz. Bo nie wiem czy mam problem z IP czy moze Youwave nie dziala.


Robię dokładnie z tego poradnika: http://pastebin.com/MKXaDRy3

Ze zmianą IP robię tak cały czas i przechodzi bez problemu. Raz na 10-15 zamówień mam Frozen. Jeżeli na Aliexpress 5.15 po próbie zakupu tej promocyjnej rzeczy nie masz w zamówieniu kwoty pomniejszonej o 4$ to szukałbym winy w IP razcej Smile Spróbuj zmienić tryb pracy na ten najgorszy. Chyba 2g Smile Wtedy prędkość gówniana ale jednak działa.
Możesz też ze sklepu play zainstalować sobie program sprawdzający twoje IP i zobaczysz czy się zmienia poprawnie(Nie wiem jak to działa w różnych sieciach. Ja mam Play).

2ga sprawa - czy za każdym kolejnym kuponem otwierasz nowy "emulator androida" całkowicie czysty? Czy po prostu kasujesz aliexpress i zmieniasz id changerem i od nowa? Jeżeli robisz tą 2 metodą to nie przejdzie. Musisz zawsze tworzyć nowy dokładnie emulator. Przeglądnij ten poradnik co wysłałem wyżej. Ktoś go wcześniej wklejał już.

Za kazdym razem robie Factory Reset w Youwave + Xposed + ID changer, uzywam Aliexpress 5.1.6. Zmienic na 5.1.5 ?
IP mobilne zmienia sie po czesci. np. 94.254.XXX.XXX na 94.254.YYY.YYY
Czy to normalne, czy tutaj mam szukac przyczyny? Sprawdzalem na innej karcie Play i IP tez sie zaczyna od 94.254
Korzystasz z Koplayer czy Youwave? Ma to znaczenie, jezeli uzywamy Xposed i ID changer?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Kabajana - 01-02-2017 22:21

(01-02-2017 21:26)asus921 napisał(a):  Za kazdym razem robie Factory Reset w Youwave + Xposed + ID changer, uzywam Aliexpress 5.1.6. Zmienic na 5.1.5 ?
IP mobilne zmienia sie po czesci. np. 94.254.XXX.XXX na 94.254.YYY.YYY
Czy to normalne, czy tutaj mam szukac przyczyny? Sprawdzalem na innej karcie Play i IP tez sie zaczyna od 94.254
Korzystasz z Koplayer czy Youwave? Ma to znaczenie, jezeli uzywamy Xposed i ID changer?


Jak robiłem kilka razy factory reset to mi nie działało na Koplayerze.

Używam koplayer.

IP może zmieniać się nawet o 1 ostatnią liczbę.

Nie wiem, czy to jest istotne jakiej wersji aliexpress używasz, ale wydaje mi się, że jeżeli w poradnikach zaznaczyli ze to ma być 5.15 to takiego bym się trzymał na Twoim miejscu Smile