Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - music - 28-01-2017 20:13

Działa wysyłka na Polskę czy piszecie w wiadomości o zmianę adresu ? Skąd pewność ze chińczyk odczyta?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - rayden - 28-01-2017 20:54

@[music] Nie ma żadnej pewności - wyśle albo nie wyśle. Teraz kręci się z chińczykami większe wałki i uzgadnia się szczegóły jeszcze przed transakcją.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - kasiara - 31-01-2017 13:51

Witam Panowie,

Zrobiłam wszystko wg. poradnika i udało mi się zamówić tylko ładowarkę do auta. A i tak chińczyk nie chce zmienić adresu. Mówi, aby anulować i dać nowe

A co do reszty, już dalej nie chce iść wszystko zatrzymuje się przy próbie zapłaty. Piszą, że zamówienie jest frozen i nie dochodzi do zapłaty, próbowałam i karty innych metod; a w orderach Order Closed Zamknięty.
Zmieniłam imei, adres mac karty, adres ip, łącze się przez tunnelbera z USA albo Canadą i nic.
adres do wysyłki dałam na znajomego w Usa czyli prawdziwy i nic. Nawet specjalnie zmieniłam konto w google i nic

Co jest ?
Ktoś z Was Chłopaki ma pojecie co się dzieje?

Pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - bl00keRs - 31-01-2017 15:01

Zapewne musisz poszukać innego VPN niż tunnelbear,bo tam już wszystkie Ip poblokowane.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - kasiara - 31-01-2017 16:20

(31-01-2017 15:01)bl00keRs napisał(a):  Zapewne musisz poszukać innego VPN niż tunnelbear,bo tam już wszystkie Ip poblokowane.

Polecasz coś?

Czy moga byc VPN z Rosji i Afryki ? Czy tylko USa i Canada ?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - bl00keRs - 31-01-2017 17:36

Niestety sam szukam jakiegoś,który działa i nic nie ma póki co.

A z tym drugim pytaniem Ci nie pomogę,bo nie wiem.


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - jakahwala - 31-01-2017 18:33

(31-01-2017 16:20)kasiara napisał(a):  
(31-01-2017 15:01)bl00keRs napisał(a):  Zapewne musisz poszukać innego VPN niż tunnelbear,bo tam już wszystkie Ip poblokowane.

Polecasz coś?

Czy moga byc VPN z Rosji i Afryki ? Czy tylko USa i Canada ?
Mogą być inne

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Kabajana - 31-01-2017 20:07

Najlepiej miećí pakiet neta na telefonie, ustawić sobie udostępnianie WIFI. Po każdych 2 zamówieniach zmieniać IP poprzez zmianę trybu pracy sieci z LTE na 3G i odwrotnie Wink


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 01-02-2017 07:24

ma ktos na sprzedaz ze 2 kupony bo potrzebuje bardzo ?


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - asus921 - 01-02-2017 09:00

(31-01-2017 20:07)Kabajana napisał(a):  Najlepiej miećí pakiet neta na telefonie, ustawić sobie udostępnianie WIFI. Po każdych 2 zamówieniach zmieniać IP poprzez zmianę trybu pracy sieci z LTE na 3G i odwrotnie Wink
Robisz tak aktualnie, czy to tylko twoje domysly?
Ja tak robilem wczesniej i bylo perfect, konta tymczasowe, zero problemow.
A teraz, uzywam Youwave + Xposed + ID changer i wlasnie zmieniam IP mobilne przez udostepnianie WIFI i kupon sie pokaze, ale przy zamowieniu nie zmienia ceny.
Dlatego zalezy mi zebys napisal jak ty to robisz. Bo nie wiem czy mam problem z IP czy moze Youwave nie dziala.