Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak wykorzystać bonus PLAY? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak wykorzystać bonus PLAY? (/Temat-jak-wykorzystac-bonus-PLAY-141951)



jak wykorzystać bonus PLAY? - vortex88 - 22-12-2016 02:25

W związku z koniecznością rejestracji kart sim play daje bonus 100zł na rozmowy, tak sie składa ze mam dostęp do sporej ilosci takich kart z bonusem.

Ma ktos może pomysł jak spieniężyć cos takiego? niestety sms premium nie da sie wysyłać ale może ktoś z was wymyślił juz coś innego. Wydzwonić tego, itak nie da rady bo wszyscy znajomi w play a do play mam za darmo Wink


RE: jak wykorzystać bonus PLAY? - Laftika.com - 22-12-2016 09:23

Chyba jedynie w call center : )


RE: jak wykorzystać bonus PLAY? - konrad123456789 - 22-12-2016 09:45

Bonusowe środki można przedłużyć kodem sprite, ja tak ciągnę te bonusowe 500 zł od września przedłużając kodem. Premum zablokowane, połączenia za granice też, więc ciężko to inaczej wykorzystać.


RE: jak wykorzystać bonus PLAY? - rachman - 28-12-2016 18:57

Sprzedać tylko za grosze. Inaczej ciężko wymyślić bo kasa na rozmowy i sms ale bez premium.