Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage (/Temat-KUPIE-Prawie-kazdy-mniejszy-fanpage-141947)



[KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage - piotrekprorok - 22-12-2016 00:38

1.Nazwa przedmiotu : Kupię fanpage, nie ważne czy ma 100 like czy 5000 like
2.Opis przedmiotu : Bardziej niż ilość like interesuje mnie staż FP. Linki do FP wraz z cenami proszę podsyłać na PW.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : Ustala sprzedający
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, Skrill, Bank


RE: [KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage - Xaimeer - 22-12-2016 00:39

Ale jaka mniej więcej cena za fanpage np. 100 like?


RE: [KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage - Karamber - 27-12-2016 09:29

też mnie ciekawi ile płacisz za 100 polubień bo Ci setki mogę takich zrobić Wink


RE: [KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage - fusek - 27-12-2016 10:17

(27-12-2016 09:29)Karamber napisał(a):  też mnie ciekawi ile płacisz za 100 polubień bo Ci setki mogę takich zrobić Wink

Stazowych? Jego bardziej staz interesuje.

Po pracy cos podesle od siebir Smile


RE: [KUPIĘ] Prawie każdy mniejszy fanpage - piotrekprorok - 27-12-2016 11:11

Cenę na ogół ustala sprzedający Smile Temat na ten moment nieaktualny, dostałem kilka ciekawych PW. Jeszcze zobaczę co fusek podeśle Tongue

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.