Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych (/Temat-Jak-zarobic-jednorazowo-500zlotych-141933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - rachman - 26-06-2017 22:35

Normalna roboto po prostu, myślałeś że zrobisz wniosek skasujesz 5 dych i następny? Za dobrze by było Wink Albo zbierasz truskawki, albo klikasz reklamy, albo spamujesz smsami, albo działasz z wnioskami, itd. Gdzie tu despera? Zwykła robota. Jeden lubi kozie bobki sprzątać inny woli przed kompem działać.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sunriser90 - 10-07-2017 19:08

ile się czeka na zaakceptowanie tych akcji?, zrobiłem te dwie chwilówki 26 czerwca i nadal w statystykach mam tylko datę potwierdzenia a daty akceptacji jak nie ma tak nie ma, rozumiem że już przepadło?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - twardy - 10-07-2017 19:09

Miesiac jak nie wiecej.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 11-07-2017 13:45

System partnerski podczas otwierania rozliczeń właśnie akceptuje te wnioski, a rozliczenia są od połowy każdego miesiąca i trwają mniejwięcej do 20. Jeżeli wtedy wniosek nie będzie zaliczony to w przyszłym miesiącu bo reklamodawca (czyli serwis pozyczkowy) wysyła do systemu partnerskiego pod koniec miesiąca zestawienie zaakceptowanych wniosków, więc wtedy Twój wniosek nie załapał się w tym miesiącu, tylko będzie wysłany w rozliczeniu za lipiec, a wypłacony do 20 sierpnia.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 24-02-2018 17:51

Obecnie stawki wyglądają nieco inaczej, oraz na forum jest wiele poradników które zostały skopiowane na wzór mojego poradnika, oraz nieco zmienione jednak kontent ten sam Smile