Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych (/Temat-Jak-zarobic-jednorazowo-500zlotych-141933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sunriser90 - 25-06-2017 16:47

a próbował ktoś z was te chwilówki czy tylko zakładanie kont bankowych? wg. mnie to chyba nawet lepsza opcja dużo firm oferuje pierwsze pożyczki za darmo


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - twardy - 25-06-2017 16:55

Ja probowalem. Vivus i lendon daja i o nic nie pytaja. W innych firmach czasami trzeba wyslac skan dowodu xD (nie polecam).


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - rachman - 25-06-2017 20:49

Pamiętać należy z pożyczkami że te firmy to nie bardzo instytucje zaufania warte Wink Nie wiadomo co zrobią z Twoimi danymi osobowymi. Nie znam przypadków i mam nadzieję się mylę ale nie problem założyć firmę pożyczkową. Niewiele większe wymagania niż zwykłej działalności tak naprawdę...
W vivusie też brałem i dali od ręki. Przesyłać dane i skan dowodu to jednak bym się nie odważył. Z takimi rzeczami byle szczeniak który ogarnia wyszukiwarkę znalazłby sposób jak na tym przykombinować Wink


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sunriser90 - 26-06-2017 14:40

czy jeżeli kliknąłem już wniosek ale się wycofałem i nie wypełniłem go i teraz kliknę jeszcze raz z tej samej firmy i wypełnię go już prawidłowo to mimo wszystko nie naliczy mi kasy?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - twardy - 26-06-2017 14:45

Mysle, ze dopoki nie zalozyles konta to mozesz jeszcze raz... po prostu wyczysc ciastka przed kolejnym kliknieciem w linka.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sunriser90 - 26-06-2017 14:55

dzięki, a mam jeszcze jedno pytanie ile trzeba czekać żeby w profilu na stronie systemu pojawiła się kwota do wypłaty zakładając że dostałem już pożyczkę lub założyłem już konto, powinno to być zaraz automatycznie czy trzeba chwilę czekać bo mam 0 mimo że przyznano mi pożyczkę
ps. nie zauważyłem że miałem włączonego adblocka, chyba po ptakach?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - danto - 26-06-2017 16:18

@UP teraz musisz poczekać aż zweryfikują twoją akcję- myślę że zajmie to dość sporo czasu


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - rachman - 26-06-2017 18:02

@twardy niekoniecznie. Raz tak składałem wniosek o konto bodajże. Zapamiętało jako w trakcie składania ten pierwszy a drugi swoim torem poszedł i finalnie wyszło tak że - prowizja nie wpadła systemowo, dzwonili się upewnić o co kaman ze 2 próby złożenia wniosku, próbowałem wyjaśnić sprawę by zaliczyli wniosek ale nie pamiętam jak to się skończyło.
Samo usunięcie ciastek działa w przypadku zwykłych formularzy ale w finansówce nie zawsze. Czasami dane i tak zapisuje ale oznacza jako oczekujące na dokończenie i trzeba wyjaśniać "ręcznie" Wink


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - ziela12345 - 26-06-2017 18:20

A potem zdziwienie za co ban albo czemu leady ucinają


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sunriser90 - 26-06-2017 21:21

jak mi nie naliczą hajsu to się wkurwię, faktycznie niby jest bardzo łatwy hajs ale pierdolić się potem w spłacanie, przelewanie, odbieranie kurierów, podpisywanie, zamykanie kont to faktycznie raczej dla bardziej zdesperowanych ludzi zajęcie, w sumie takich jak ja, no cóż zobaczymy co z tego wyjdzie...