Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych (/Temat-Jak-zarobic-jednorazowo-500zlotych-141933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 11-01-2017 13:14

(09-01-2017 22:05)DeI napisał(a):  "Rejestrując się z reflinku oferuję swoją pomoc z każdym problemem zwiazanym z programem partnerskim, wy nic nie tracicie ja na tym zyskuje."
To powinno być wykreślone i obok napisane mam wy***ane chcę kasę za reffy tylko.
Zero odpowiedzi na PW. Chociaż dwa dni temu pisałem i zdążył się kilkukrotnie zalogować

Więc napiszę tutaj. Założenie konta to jedno ale jak wygląda usuwanie takiego konta by nam potem nie generował kosztów za utrzymanie konta i karty później? Czy jest to równie łatwe jak założenie. Czy też trzeba chodzić/tłumaczyć się telefonicznie a po co/a na co/a za co/a dlaczego.


Byłem na feriach, nie wchodziłem na forum, ładnie wyssałeś sobie z palca że "kilkukrotnie zalogowany" masz rację "dwa dni temu", nie każdy ma czas siedzieć dziennie na komputerze a tym bardziej na forum , nigdzie nie pisałem że odpisuje po godzinie, czy w tym samym dniu więc takie komentarze zachowaj do siebie.


A co do tematu, trzeba czytać regulaminy korzystania z kont ponieważ one na bieżąco się zmieniają, a stare warunki są tylko dla obecnych klientów czyli nie nas, ja w miarę możliwości będę śledził opłaty które są nakładane na konta które zakładamy, generalnie po zaliczeniu i wypłaty prowizji z konta można zrezygnować. Generalnie tym sposobem mozna zarobić więcej jak np. założenie konta w eurobanku, tylko że tam już jest stała opłata miesięczna więc dlatego nawet nie dodałem go w tym poradniku.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - awesomerolnik1 - 11-01-2017 14:54

"W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta." wiec jak to ominac?Smile


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - nitram - 11-01-2017 15:16

Kazać klientowi samemu złożyć wniosek ?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - rachman - 11-01-2017 17:38

Cytat:"W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta." wiec jak to ominac?
Ominąć w sensie byś sam wklepywał dane za zgodą czy coś się nie da jeśli jesteś osobą fizyczną.
Niektóre programy (nie pamiętam czy ten też) dopuszczają dla firm lub w innej formie współpracy taką możliwość ale to zerknij do regulaminu lepiej.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 11-01-2017 17:42

(11-01-2017 14:54)awesomerolnik1 napisał(a):  "W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta." wiec jak to ominac?Smile


Tak jak pisał poprzednik, obowiązuje to gdybyś np. w PKO z swojego komputera założył konto w banku :
-Sobie
-Koledze
-Koleżance

Wtedy prowizja będzie wynosiła 0złotych, lecz jeżeli jedynie sobie założysz to nie będzie z tym problemu.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - DeI - 12-01-2017 13:25

Cytat:Byłem na feriach, nie wchodziłem na forum, ładnie wyssałeś sobie z palca że "kilkukrotnie zalogowany" masz rację "dwa dni temu", nie każdy ma czas siedzieć dziennie na komputerze a tym bardziej na forum , nigdzie nie pisałem że odpisuje po godzinie, czy w tym samym dniu więc takie komentarze zachowaj do siebie.

Nie rozśmieszaj mnie po mojej wiadomości widziałem na twojej głównej że się logowałeś. Wybacz że nie robiłem screenów. Poczekałem te 2-3 dni od wysłania PW i skomentowałem odpowiednio. Koniec tematu.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 08-04-2017 00:11

Jak tam? Ktoś możę pochwalić się swoimi zarobkami?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - ruskiczoug - 08-04-2017 01:41

Działałem w podobny sposób, tysiąc jak najbardziej do wyciągnięcia Wink


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sunriser90 - 25-06-2017 16:32

Czy to nie jest za proste? zarejestrowałem się na stronie i widzę że poza samym zakładaniem kont bankowych mają też sporo ofert na branie chwilówek, dajmy na ten przykład biorę chwilówkę z ich polecenia w extraportfel gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo, dostaję stówę od programu, zwracam pożyczkę, gdzie tu jest haczyk?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - twardy - 25-06-2017 16:37

Po pierwsze to musisz te pozyczke dostac, nie kazdy dostaje. To tyle jesli chodzi o haczyki. Placa Ci za Twoje dane, mozliwosc spamowania telefonu i maila, a co najwazniejsze, MOZE kiedys do nich wrocisz i zarobia na Tobie wiecej niz dostales za wypelnienie wniosku.