Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić jednorazowo 500złotych (/Temat-Jak-zarobic-jednorazowo-500zlotych-141933)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 21-12-2016 21:02

Witam, pisałem ten poradnik od dawna lecz żeby nie stracić na wiarygodności chciałem pokazać Wam dowód wypłaty więc czekałem na niego aż do dzisiaj.

SPIS TREŚCI
1. Opis sposobu
2. Założenie konta
3. Opis otworzenia kont bankowych
4. Opis wypłaty
5. Zakończenie



OPIS SPOSOBU

Cały ten sposób polega na założeniu kont w podanych w programie partnerskim bankach, za założone konta otrzymujemy pieniądze. Po otrzymaniu pieniędzy konta można zamknąć jest to szybki sposób na jednorazowy zarobek 500złotych, jedynie wymagania to rachunek bankowy do wypłaty oraz pełnoletniość.

Tabela opłacalności oraz opis banków tutaj:
KLIK

ZAŁOŻENIA KONTA

Konto chyba każdy potrafi założyć jak nie to zapraszam do wiadomości prywatnej lub skomentowania postu.

REFLINK KLIK
Rejestrując się z reflinku oferuję swoją pomoc z każdym problemem zwiazanym z programem partnerskim, wy nic nie tracicie ja na tym zyskuje.
Zwykły link : KLIK

Opis otworzenia kont bankowych

Jeżeli już założyliśmy konto wchodzimy w zakładkę "Programy" a następnie "Finansowe" tak jak na screenie.

[Obrazek: t557exmj86cq_t.jpg]

Następnie klikamy "Odznacz Wszystkie"

[Obrazek: 254i3t6i3q4o_t.jpg]

Kolejnym krokiem jest wpisanie w filtruj "Konta" oraz kliknięcie "Zaznacz wszystkie"

[Obrazek: 6j1qq4lxcqu8_t.jpg]

Ostatnim krokiem jest wybranie któregoś banku oraz kliknięcie "Więcej"
Tutaj są warunki jakie trzeba spełnić do założenia konta znajdują się one również w tabeli jeżeli nie jest napisane aby aktywować kartę lub robić nią transakcje jeżeli jest taka możliwość to jej nie zamawiamy wtedy konto jest darmowe jak np. w "Nest Bank" . Klikamy "Link do wniosku" i skopiowanie go lub kliknięcie "Otwórz w nowym oknie"

[Obrazek: bfyvh1ij51en_t.jpg]

Po wszystkim przekieruje nas na stronę banku na której dalsze instrukcje znajdziemy tam.

Opis wypłaty

Teraz to co najlepsze czyli wypłata, w związku z tym że jest to legalny zarobek musimy wysłać im rachunek, zaraz opiszę jak to zrobić.

Wchodzimy w "Wynagrodzenia" następnie klikamy "Bieżące" (niestety nie załącze screenów ponieważ nie wiedziałem że przyciski te znikają po ich kliknięciu).

Po wejściu w tą zakładkę mamy stan naszego konta czyli "Bieżące:145,00 PLN"

Klikamy "Wypłać wynagrodzenie" po kliknięciu tego pobierze nam się rachunek z kwotą którą zarobiliśmy. Są dwa sposoby rozliczenia rachunku

1. Rachunek podpisujemy i wysyłamy listownie na adres podany na stronie.

Cytat:System Partnerski Bankier.pl
ul. Legnicka 21A
53-671 Wrocław

2. Zostawiamy bez zmian rachunek czyli nie podpisujemy i wysyłamy mailowo na adres:

Cytat:[email protected]

To wszystko, teraz czekamy na pieniądze które przyjdą na podany rachunek bankowy. Ważna rzecz, rachunki są rozliczane do 20 każdego miesiąca np.

Założymy konto 25 listopada, wynagrodzenie za konto dostaniemy po 20 grudnia.

Dowód przelewu :
PRIV



ZAKOŃCZENIE

Reansumując jest to łatwy sposób na zarobienie 500złotych, po otrzymaniu wynagrodzenia konta możemy spokojnie zamknąć bądź usunąć, założenie wszystkich kont nie trwa dłużej niż 2 godziny, następnie zależnie od kuriera podpisujemy tylko umowę aktywujemy karty, jeżeli takowa jest to ją aktywujemy jeżeli nie to logujemy sie tylko internetowo raz. Pozdrawiam!



RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - potency - 22-12-2016 13:30

ile % dostaje sie z zarobku poleconych w tym programie?


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Kolgent12 - 22-12-2016 13:33

(22-12-2016 13:30)potency napisał(a):  ile % dostaje sie z zarobku poleconych w tym programie?

Tutaj nie ma % z zarobku, jest jednorazowo 50złotych jeżeli polecony zarobi co najmniej 200złotych, oraz spełni kilka innych warunków.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sheko12 - 30-12-2016 12:04

Testował ktoś? działa dalej? Smile


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Deoes - 30-12-2016 12:11

(30-12-2016 12:04)sheko12 napisał(a):  Testował ktoś? działa dalej? Smile

Działa, czemu ma nie działać Big Grin

Tylko w SystemPartnerski zalecam by nie wypełniać wniosek po wniosku, najlepiej po każdym wypełnionym czyścić cookies(żeby nie było problemu z zaliczeniem leadu)


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - sheko12 - 30-12-2016 12:26

Trzeba dbać później o te konta, tzn je zamykać czy coś, bo prowizje naliczają później, jak się z tym nic nie robi.

Chodź w sumie dobry sposób na zarobek, toć to zwykłe konto np w banku i realizacja kilku kroków.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - Thoris - 03-01-2017 21:34

Czy poza Nest Bankiem którąś z ofert można aktywować poprzez przelew bankowy potwierdzający dane zamiast podpisywania umowy przez kuriera? Z góry dziękuję i pozdrawiam.


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - KombinatorGumiok - 03-01-2017 21:52

@UP
Z tego co wiem, to chyba w t-mobilebankowe oraz BGŻ.

Sam korzystam z systemupartnerskiego.pl i również mogę potwierdzić, że wypłaty są sprawnie i szybko wysyłane, nawet w 3dni od wystawienia rachunku


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - ma_ko - 03-01-2017 22:04

Thoris, ja aktywowałem większość, chyba z 7, przelewem, tylko do inteligo kuriera wysyłali


RE: Jak zarobić jednorazowo 500złotych - bitcoinmaster - 04-01-2017 03:43

A załóżmy teraz wypełnię program - kiedy mogę się spodziewać kasy już na swoim koncie za polecenie? Te okolice 20 stycznia czy 20 lutego?