Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC (/Temat-Serwis-sub-premium-SMS-placacy-w-BTC-141912)

Strony: 1 2


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - iCash.pl - 21-12-2016 17:23

@BuySellProfit

Czy moglibyśmy prosić o przesłanie nam swojej konfiguracji (system i przeglądarka), na jeden z naszych kanałów kontaktowych?

email: [email protected]
skype: iCash pl
GG: 60977215

@MyLead-Support

W branży SMS Premium, brak limitów odnośnie wypłaty środków, nie jest czymś powszechnym.
Wie to każda osoba zajmująca się domeną SMS Premium Wink


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - Toskan - 21-12-2016 18:08

Niczym nadzwyczajnym nie jest wyplacanie srodkow 'Aż do 90%' Wink


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - iCash.pl - 21-12-2016 18:23

@Toskan

Nie w przypadku SMS Premium i wypłacania w każdej chwili.


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - szykiryki - 21-12-2016 18:45

Bo mylicie pojęcia cały czas...ten icash to nie jest firma jak mylead czy firesub, to bezpośredni dostawca mikropłatności, jak ja wiem...cashbill, a w takich firmach wypłata dopiero po danym miesiącu rozliczeniowym to normalka.


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - Karewer - 21-12-2016 19:22

Czyli agregator. Firesub i inne serwisy są pośrednikami między Cashbillem czy Mobiltekiem, a nami - partnerami Smile


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - Karczu - 22-12-2016 16:43

(21-12-2016 18:45)szykiryki napisał(a):  Bo mylicie pojęcia cały czas...ten icash to nie jest firma jak mylead czy firesub, to bezpośredni dostawca mikropłatności, jak ja wiem...cashbill, a w takich firmach wypłata dopiero po danym miesiącu rozliczeniowym to normalka.
HotPay też jest takim integratorem płatności, a nie ma takich comiesięcznych okresów rozliczeniowych - można wypłacać w każdej chwili. Stawki też bardziej konkurencyjne.


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - iCash.pl - 23-12-2016 11:07

U nas również można natychmiastowo wypłacić pieniądze. W dodatku 90%, a nie 80% Wink


RE: Serwis sub/premium SMS płacący w BTC - Karczu - 23-12-2016 13:43

W HotPay można wypłacić w każdej chwili 100%, także nie wiem co to za powód do dumy chwalenie się tym, że nie wypłaca się wszystkiego powołując dodatkowo na jakieś 80% Undecided