Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja konta na IQ Options - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Weryfikacja konta na IQ Options (/Temat-Weryfikacja-konta-na-IQ-Options-141901)

Strony: 1 2 3 4


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - MaLiN - 24-04-2017 17:20

(23-04-2017 11:25)TikTak napisał(a):  Nie wiem czy brac sie za Iq czy moze gdzies indziej sie zarejestrowac ....


@[TikTak] To wszystko zależy jaki budżet posiadasz oraz jakie rodzaje opcji będziesz preferował. IQoption głównie jest najlepszym brokerem na krótkoterminowe opcje. Jeśli zależy Tobie na długoterminowych i z większymi stawkami zwrotu, to są o wiele lepsze platformy. Oczywiście wtedy wiąże się to z większym depozytem, ale coś za coś.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - wsite - 08-05-2017 22:16

(23-04-2017 09:45)TikTak napisał(a):  Jak weryfikacje telefoniczna?cos musiales mowic czy wpisac jakis kod? Co jest potrzebne do weryfikacji? Dowod osobisty badz prawo jazdy?

Tak. Dzwonił do mnie typek i rozmawiał po angielsku. Ogólnie rzecz biorąc tłumaczy Ci na czym to polega i czy rozumiesz zagrożenie, potwierdza Twój adres e-mail, pyta o doświadczenie z OB i tyle. Rozmowa nie jest częścią weryfikacji konta. Bo jak zadzwonił to miałem już aktywne konto. Więc nawet nie trzeba odbierać.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - TikTak - 09-05-2017 10:05

Malin no ja bym chciał spróbować z tym najniższym budżetem i jakoś dojść do większej stawki Wink


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - MaLiN - 09-05-2017 10:37

(09-05-2017 10:05)TikTak napisał(a):  Malin no ja bym chciał spróbować z tym najniższym budżetem i jakoś dojść do większej stawki Wink

No to próbuj, dużo nie ryzykujesz Wink W iqoption startujesz od 10$ a w exbino od 50PLN Wink


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - TikTak - 09-05-2017 11:08

mogę do ciebie jakiś kontakt? Big Grin


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - MaLiN - 09-05-2017 11:15

Pisz na PW Big Grin


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - Tomono - 09-05-2017 12:30

Czy jak wysłałem do IQ wszystkie dokumenty to mogę sobie wpłacić siano i grając czekać na weryfikację ?


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - Mariuszeek - 09-05-2017 13:41

Tak

Ale lepiej poczekaj na weryfikacje Smile


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - eedmax - 09-05-2017 13:57

Ja akurat czekam na weryfikację już kilka miesięcy, chyba czas tam wrócić i przypomnieć im o sobie.
PS. Nie pisałem wcześniej żadnego e-maila z ponagleniem/pytaniem etc.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - Mariuszeek - 09-05-2017 18:46

dziwne Tongue pisz na czacie, zweryfikują wtedy szybciutko Smile