Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja konta na IQ Options - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Weryfikacja konta na IQ Options (/Temat-Weryfikacja-konta-na-IQ-Options-141901)

Strony: 1 2 3 4


Weryfikacja konta na IQ Options - morr - 21-12-2016 01:06

Weryfikował tam ktoś konto ostatnio? Ja już trzy razy do nich pisałem, i nadal nie zweryfikowane (minęły 23 dni od rejestracji). Wygląda, że grają na czas. Nie wiem dlaczego. Wpłaciłem do nich łącznie 300$, bez brania bonusu, i ugrałem ok. 500$.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - MaLiN - 21-12-2016 01:11

Jest już kilka osób, które czekają na weryfikacje ponad 2 tygodnie. Prawdopodobnie jet to spowodowane okresem przedświątecznym i małą ilością zatrudnionych osób. Napisze do menadżera, co się dokładnie dzieje i jak dostanę odpowiedź, dam znać.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - morr - 21-12-2016 01:36

Jestem na etapie testowania konta i brokera, tak by wiedzieć czy jest wiarygodny. A tutaj przedłużająca się weryfikacja. Podobno dają sobie 14 dni roboczych na weryfikacje, ale ten czas minął.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - Krakersik - 21-12-2016 09:34

Mi tez dlugo weryfikowali ale w koncu akceptuja - spokojnie Wink


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - morr - 21-12-2016 16:54

Ale co mam robić? Może wybrać pieniądze, co już wpłaciłem, a zostawić zarobione? Albo chociaż symboliczną kwotę wybrać, że to może jakiś bodziec dla nich do weryfikacji? Z tego co widzę, to mogę wybrać tylko tyle ile wpłaciłem.

A może codziennie pisać do nich? Przypominać? Albo wejść na czat? Tak to zwątpiłem w weryfikacje skoro minęły 3 tygodnie. Zwyczajnie to wygląda, że nie weryfikują, bo zobaczyli, że jestem w stanie zarabiać na ich platformie.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - drynd3k - 29-12-2016 17:56

Raczej nie zrobisz wypłaty bez weryfikacji, najlepiej robić weryfikacje nawet przed depo (jeśli to mozliwe).

Może wybrać tyle ile wplacicles bo wypłaty często robią na zasadzie refundu, a kwotę powyżej zlozonego depo przelewają najczesciej na portel internetowy.

Zadzwon to nich (+44 20 3519 2245 ) bądź napisz mejla do account maangera.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - sethh - 21-01-2017 17:07

Na ich stronie możesz wejść na czat i porozmawiać.
Z mailami bywa różnie.
Czasem musiałem wejść na czat i się przypomnieć ... że wysłałem maila.
Jest to broker który idzie na ilość (minimalna wpłata 10$).
A więc osoby dumnie nazywane menadzerami mają takich ludzików jak my setki.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - morr - 22-01-2017 01:01

Kiedyś próbowałem przez czat, ale mi się nie udało. A w wiadomościach zwykle inna osoba odpowiadała, inna od poprzedniej. Ostatecznie mi zweryfikowano. Po jakiś 40dniu dniach od rejestracji.


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - Martinuss - 08-02-2017 15:22

@morr
Zastanawiam się na założeniem tam konta i mam pytanie,
1. Często do Ciebie dzwonią?
2. Można wpłacać i wypłacać poprzez przelew bankowy?
3. Jak długo czekałeś na wypłatę?
4. Konto jest w 100% darmowe?
5. W razie co to można zamknąć konto bez problemów lub zawiesić?


RE: Weryfikacja konta na IQ Options - pies333 - 09-02-2017 20:31

podłaczam sie pod pytania. jednak ja juz wszedłem i potroiłem depozyt. mam nadzieje ze zweryfikują to szybko bo potrzebuje wypłacić zyski w miare szybko.

I też spróbuje zrobić tak że wypłata depozytu na karte VISA a reszte potrzymam na skrillu bo i tak chce za ta kase bitcoiny kupic