Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie poza Polską - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Programy partnerskie poza Polską (/Temat-Programy-partnerskie-poza-Polska-141880)



Programy partnerskie poza Polską - ocek - 20-12-2016 19:24

Kojarzycie i możecie polecić jakieś programy partnerskie w stylu system partnerski, m2m, comperia z poza terenu Polski? Interesowało by mnie coś z Angli lub innego kraju Europy, ewentualnie USA. Mają tam coś w tym stylu z widgetami i innymi bajerami?


RE: Programy partnerskie poza Polską - Hucci - 21-01-2017 13:23

Witam
Z mojej strony mogę Ci polecić LeadsMansion
Rynki : Polska,UK,USA,Australia
Póki co tylko branża finansowa, ale program cały czas się rozwija i jest w trakcie wdrożenia programów z branży: Ubezpieczenia, Zdrowie, Sport, Turystyka, Edukacja i E-commerce oraz poszerzenie na kolejne kraje : Kanada, Czechy, Hiszpania (info z 19.01) Smile

Posiadają własne LP, szablony, bannery, programy śledzące wszystko oczywiście dostosowane również pod mobile.

Strona w języku PL/EN ( tak na marginesie)

Link z refa : Refflink

Czysty: Leadsmansion