Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja (/Temat-Programy-partnerskie-PPC-sieci-afiliacja-141867)



Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - AudiRS6 - 20-12-2016 15:49

Witam, od jakiegoś czasu poszukuję sieci partnerskich typu Netsales z programami partnerskimi typu PPC (za kliknięcie) lub też programy związane z motoryzacją, ubezpieczenia OC itp ale z konwersjami. Może ktoś zna jakąś sieć z dużym wyborem programów PPC lub jakichkolwiek związanych z motoryzacją? Wiem że Ceneo ma spory wybór programów teoretycznie PPC, ale trzeba przejść na strone produktu, nie zlicza klika w baner. Jeżeli ktoś posiada jakąś sprawdzoną sieć to będą bardzo wdzięczny za radę.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!


RE: Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - nitram - 20-12-2016 18:13

na oc mogę ci kilka podać ale nie płacą za klik a za sprzedaż, lub za wypełnienie formularza kontaktowego, a myślałeś o promocji jazdy próbnej ?


RE: Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - DT82 - 21-12-2016 11:51

Jeśli motoryzacja to może części samochodowe? http://www.partnerski.iparts.pl/


RE: Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - AudiRS6 - 21-12-2016 13:12

Widziałem spoko programów na temat jazd próbnych, ale dość słabo się przyjmują. Zdecydowanie ubezpieczenia lepiej, jeżeli masz jakaś sprawdzoną sieć z ubezpieczeniami to będę wdzięczny jak podrzucisz. W iparts już jestem od wczoraj, zobaczymy jak to będzie Smile


RE: Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - ocek - 21-12-2016 15:12

Ma ktoś program partnerski który udostępnia porównywarkę ubezpieczeń ac/oc?


RE: Programy partnerskie PPC - sieci afiliacja - Siadak - 13-04-2017 11:52

Podeśle ktoś gdzie znajdę programy z jazdą próbną? Oprócz afill.me