Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja facebook (/Temat-Aplikacja-facebook-141856)

Strony: 1 2


Aplikacja facebook - Alerin - 20-12-2016 14:57

Cześć, mam do sprzedania kilka aplikacji facebook
Cena 500zł (Cena rynkowa 200$ więc około 800zł Smile )
Płatność:
-Bank
-PSC
-Skrill
-Paypal
-Poczta

Kontakt forum.


RE: Aplikacja facebook - FuckU - 21-12-2016 11:07

Sprzedajesz wszystkie za 500 zł ? Jeśli tak to ile ich jest ?


RE: Aplikacja facebook - Alerin - 21-12-2016 22:47

Niestety jedna szt.
Obecnie wyprzedane aplikacje Sad
Jeżeli chcesz to na zamówienie mogę Ci zrobić.


RE: Aplikacja facebook - Ascoran - 21-12-2016 23:01

Zbyt ogólnie to napisałeś...
Jaka aplikacja?


RE: Aplikacja facebook - whatdefak - 21-12-2016 23:41

Ja bym był chętny na aplikację na zamówienie, ale nie za taka kwotę która tutaj napisałeś Smile


RE: Aplikacja facebook - Alerin - 23-12-2016 01:01

Aplikacja z publish_actions, niestety cena jest spowodowana zmianami standardów na facebook.
Koszt produkcji jest bardzo duży, konkurencja mała a ludzie kupują nawet i za większe ceny.
Zostały grube ryby.


RE: Aplikacja facebook - PETERILLUSION - 27-01-2017 15:12

Tylko ze apki padaja teraz podobno nawet podczas zbierania tokenow.


RE: Aplikacja facebook - Apps - 07-02-2017 22:14

Podobno to Elvis żyje..., na szczęście sytuacja jest komfortowa dla osób, które mają jakieś pojecie, cała reszta spamu poszła w w las i mam nadzieję, że tak zostanie.


RE: Aplikacja facebook - prololex - 16-02-2017 08:20

(07-02-2017 22:14)Apps napisał(a):  Podobno to Elvis żyje..., na szczęście sytuacja jest komfortowa dla osób, które mają jakieś pojecie, cała reszta spamu poszła w w las i mam nadzieję, że tak zostanie.

Przecież gość pisze prawdę, ja zbierałem tokeny legalnie przez fanpage, a i jak miałem kilka tyś poszedł ban bez przyczyny.
Dodam, że przed zmianami to potrafiłem mieć apki po kilka miesięcy spamując je oatrożnie co innych dziwiło
APKI - LOTERIA Jak to mówią ryzyk fizyk.


RE: Aplikacja facebook - Apps - 17-02-2017 22:03

(16-02-2017 08:20)prololex napisał(a):  
(07-02-2017 22:14)Apps napisał(a):  Podobno to Elvis żyje..., na szczęście sytuacja jest komfortowa dla osób, które mają jakieś pojecie, cała reszta spamu poszła w w las i mam nadzieję, że tak zostanie.

Przecież gość pisze prawdę, ja zbierałem tokeny legalnie przez fanpage, a i jak miałem kilka tyś poszedł ban bez przyczyny.
Dodam, że przed zmianami to potrafiłem mieć apki po kilka miesięcy spamując je oatrożnie co innych dziwiło
APKI - LOTERIA Jak to mówią ryzyk fizyk.
Równie dobrze możesz napisać, że w totka nie da się wygrać, bo grasz już 10 lat i nic nie wygrałeś. Jak ktoś złapał sposób to apka wytrzyma ile trzeba.