Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ero fanpage problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ero fanpage problem (/Temat-Ero-fanpage-problem-141845)



Ero fanpage problem - dazy19 - 20-12-2016 12:07

Czesc, zalozylem jakis czas temu fanpage ero na fb i od pewnego czasu mam problem gdyz znikaja mi posty. Nie postuje jakimis tam wyluzdanymi zdjeciami tylko ubrane dziewczyny lub w bikini (wczesniej bylo ostrzej i nie usuwali ) pozmienialy sie jakies algorytmy czy moje posty sa zglaszane przez konkurencje ? Macie jakies rady dla swiezaka ?


RE: Ero fanpage problem - $Kamil$ - 20-12-2016 13:29

(20-12-2016 12:07)dazy19 napisał(a):  Czesc, zalozylem jakis czas temu fanpage ero na fb i od pewnego czasu mam problem gdyz znikaja mi posty. Nie postuje jakimis tam wyluzdanymi zdjeciami tylko ubrane dziewczyny lub w bikini (wczesniej bylo ostrzej i nie usuwali ) pozmienialy sie jakies algorytmy czy moje posty sa zglaszane przez konkurencje ? Macie jakies rady dla swiezaka ?

a te posty zawierają linki?


RE: Ero fanpage problem - dazy19 - 21-12-2016 18:19

(20-12-2016 13:29)$Kamil$ napisał(a):  
(20-12-2016 12:07)dazy19 napisał(a):  Czesc, zalozylem jakis czas temu fanpage ero na fb i od pewnego czasu mam problem gdyz znikaja mi posty. Nie postuje jakimis tam wyluzdanymi zdjeciami tylko ubrane dziewczyny lub w bikini (wczesniej bylo ostrzej i nie usuwali ) pozmienialy sie jakies algorytmy czy moje posty sa zglaszane przez konkurencje ? Macie jakies rady dla swiezaka ?

a te posty zawierają linki?

nie, nie zawierają linku, nawet "wymuszacz lajków" który ściągnąłem z innego fanpage u mnie został usunięty a u kolegi wisi już kilka dni i zbiera rozgłos


RE: Ero fanpage problem - P1T3K - 21-12-2016 18:36

Mam ten sam problem, np. w zaplanowanych postach. Dodałem do zaplanowanych z 15 postów i żaden nie ruszył, tylko ręcznie ( bez skojarzeń Big Grin). Tak samo z dodawaniem, blokują zdjęcia kobiet w ubraniach a w bikini albo topless przechodzą. WTF?

Może dodali coś na świeże fanpage? Teraz rozkminiłem, że możliwe, że świeże bez stażu są sprawdzane tak jak konta, np mam konto fb 3 miesiące i śmiga na najgrubszym spamie, a konto np tygodniowe pada i weryfikacja, może podobnie zrobili z fp...


RE: Ero fanpage problem - dazy19 - 21-12-2016 23:10

(21-12-2016 18:36)P1T3K napisał(a):  Mam ten sam problem, np. w zaplanowanych postach. Dodałem do zaplanowanych z 15 postów i żaden nie ruszył, tylko ręcznie ( bez skojarzeń Big Grin). Tak samo z dodawaniem, blokują zdjęcia kobiet w ubraniach a w bikini albo topless przechodzą. WTF?

Może dodali coś na świeże fanpage? Teraz rozkminiłem, że możliwe, że świeże bez stażu są sprawdzane tak jak konta, np mam konto fb 3 miesiące i śmiga na najgrubszym spamie, a konto np tygodniowe pada i weryfikacja, może podobnie zrobili z fp...
Konto akurat mam ze staźem ponad pol roku zweryfikowane telefonicznie mailowo i dowodem takze chyba cos jest innego niestety Sad ale fakt faktem tez juz z planowanych nie idzie nawet jak ze swojego prywatnego chce zaplanowac dwa posty na noc :/


RE: Ero fanpage problem - AudiRS6 - 22-12-2016 11:39

Zauważyliście może ostatnio spadek polubien i zasięgów postów? Pytam ogólnie o FP Smile


RE: Ero fanpage problem - dazy19 - 22-12-2016 13:08

(22-12-2016 11:39)AudiRS6 napisał(a):  Zauważyliście może ostatnio spadek polubien i zasięgów postów? Pytam ogólnie o FP Smile

zasięg przede wszystkim bo polubienia to przede wszystkim u mnie z zaproszeń z innych kont Smile ale jak miałem około 2 tyś zasięg posta to teraz jak 300 dobije to jest bardzo dobrze ...


RE: Ero fanpage problem - AudiRS6 - 22-12-2016 21:00

(22-12-2016 13:08)dazy19 napisał(a):  
(22-12-2016 11:39)AudiRS6 napisał(a):  Zauważyliście może ostatnio spadek polubien i zasięgów postów? Pytam ogólnie o FP Smile

zasięg przede wszystkim bo polubienia to przede wszystkim u mnie z zaproszeń z innych kont Smile ale jak miałem około 2 tyś zasięg posta to teraz jak 300 dobije to jest bardzo dobrze ...
od kiedy tak masz? mi od wczoraj tragicznie zasięg postów spadł


RE: Ero fanpage problem - dazy19 - 22-12-2016 23:08

(22-12-2016 21:00)AudiRS6 napisał(a):  
(22-12-2016 13:08)dazy19 napisał(a):  
(22-12-2016 11:39)AudiRS6 napisał(a):  Zauważyliście może ostatnio spadek polubien i zasięgów postów? Pytam ogólnie o FP Smile

zasięg przede wszystkim bo polubienia to przede wszystkim u mnie z zaproszeń z innych kont Smile ale jak miałem około 2 tyś zasięg posta to teraz jak 300 dobije to jest bardzo dobrze ...
od kiedy tak masz? mi od wczoraj tragicznie zasięg postów spadł

Jakis tydzien temu, mam nadzieje ze sytuacja znormalnieje po jakis czasie Smile