Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja kont fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Rejestracja kont fb (/Temat-Rejestracja-kont-fb-141828)



Rejestracja kont fb - Infiltrator - 19-12-2016 23:56

Witam, zwracam się do Was z pewnym pytaniem. Jak poradzić sobie z rejestracją kont na fb? Za każdym razem konieczne jest potwierdzenie tożsamości przez telefon. Można by oczywiście korzystać ze starterów, ale problemem jest rejestracja każdego numeru.

Macie może jakieś sugestie i rady?


RE: Rejestracja kont fb - dazy19 - 20-12-2016 12:00

Mozna kozystac z textplus albo nextplus. To jest aplikacja wielokrotnie poruszana na forum Smile


RE: Rejestracja kont fb - Ogniemimieczem - 20-12-2016 12:04

(19-12-2016 23:56)Infiltrator napisał(a):  Witam, zwracam się do Was z pewnym pytaniem. Jak poradzić sobie z rejestracją kont na fb? Za każdym razem konieczne jest potwierdzenie tożsamości przez telefon. Można by oczywiście korzystać ze starterów, ale problemem jest rejestracja każdego numeru.

Macie może jakieś sugestie i rady?

Nie jest konieczne za każdym razem potwierdzać telefon Big Grin
ja mam sporo kont po 1,5k+ znajomych i trzymają się na samej weryfikacji e-mail.
Nie spamuj jak pojebus, zakładaj konta na vpn albo virtual box.


RE: Rejestracja kont fb - Infiltrator - 20-12-2016 18:21

Zrozumiałem już gdzie leżał mój błąd. Do tej pory wszystkie konta zakładałem przez przeglądarkę Tor chcąc się bardziej zabezpieczyć. Gdy z tego zrezygnowałem żadne konto nie potrzebowało weryfikacji


RE: Rejestracja kont fb - lordwordemord - 20-01-2017 21:45

polecam nextplus na androida Wink