Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? (/Temat-Kolejny-atak-terrorystyczny-w-Niemczech-141819)

Strony: 1 2


Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Stworkowaty - 19-12-2016 21:54

Link: http://natemat.pl/197261,ciezarowka-na-polskich-numerach-rejestracyjnych-wjechala-w-tlum-w-berlinie-sluzby-podejrzewaja-zamach-terrorystyczny


Co powiecie? Co sie dzieje z tym swiatem..


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Gremquen - 19-12-2016 21:59

https://i.guim.co.uk/img/media/0efafe9b29f3174e6dd0ba39895f7ff6c9e7c617/0_167_3500_2100/master/3500.jpg?w=1920&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=3c165f2b5d1cdb59a9f086f7b12f9ddb

Na tvn24 teraz rozmowa z właścicielem firmy transportowej. Twierdzi, że to nie jego kierowca "daje rękę i nogę za niego".


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - MrocznyKILL - 19-12-2016 22:08

Za wcześnie aby oceniać. Moim zdaniem sporo zamachów było Fake a w najlepszym wypadku mocno podkoloryzowane. Jak wspominałem nie raz podróżuję po europie i co nieco widzę. Dla przykładu po jednym z zamachów w TV mówiono że Francja zamknięta wojsko policja na granicach nikogo nie wpuszczają ani nie wypuszczają sam prezydent o tym zapewniał. Ja jechałem akurat do Anglii i ani na wjeździe do Francji ani na wyjeździe w Cale żadnych zmian jak w zwykły dzień na wjeździe do Francji nawet jednego policjanta nie było.

Mamy u siebie też świeży przykład ludzi lubiących poleżeć sobie na ulicy a potem wielka sensacja z tego.

Komuś zależy na zastraszaniu i prowokowaniu ludzi (przed chwilą założyłem temat o spiskowych teoriach ale to żaden spisek to fakty które widać jak na dłoni) ALE my się nie damy i bzdur w TV nie oglądamy Lol


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Max998 - 19-12-2016 22:20

Osobiście uważam, że auto zostało skradzione a kierowca to właśnie te zwłoki w kabinie. Przód nie jest rozbity do tego stopnia by ktoś miał ginąć od zderzenia a drugi wyszedł bez szwanku i uciekł. Oczywiście w mediach teraz wielkie HALO bo ''polak dokonał zamachu'', nie wiadomo jeszcze kogo zatrzymali ale polskie media już wiedzą.. Do tego właściciel mówił, że z kierowcą nie było kontaktu od 15 a rozładunek w Berlinie przełożyli mu na jutro. Polskich ciężarówek i busów w Niemczech jest od groma, nic nie stoi na przeszkodzie by ukraść. Tak jak mówię w 90% jestem przekonany, że kierowca został zabity i leży w kabinie.


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Gremquen - 19-12-2016 22:38

Państwo islamskie rzekomo się przyznało do zamachu


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - rachman - 19-12-2016 22:57

Przypadek albo celowo wykorzystano auto na PL numerach.


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Max998 - 20-12-2016 00:04

I tak jak mówiłem tak się potwierdziło. Zwłoki w kabinie ciężarówki należą do Polaka (kierowca), sam samochód został skradziony i schwytano zamachowca. WIĘCEJ ISLAMISTÓW do europy ściągać i myśleć potem skąd biorą się zamachy.. Undecided


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Bidbar96 - 20-12-2016 10:06

Mnie tylko ciekawi kiedy w Polsce cos podobnego bedzie mialo miejsce, bo to tylko kwestia czasu.
Francja>Belgia>Niemcy> ? Jerk2


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - Artinesse - 20-12-2016 10:22

Mieszkam w Niemczech... od początku wróżyłam zamach na ten jarmark w Berlinie. Dużo ludzi i świetne miejsce do zaatakowania i zabicia ludzi. Co do sprawcy, też uważam, że polak był ofiarą. Zresztą polski samochód to świetna przykrywka żeby przedostać się gdzie trzeba. Polaków wszędzie przepuszczą, bo wiadomo polacy nie są terrorystami. Teraz "arabskie" samochody bardzo sprawdzają. Zamachowiec wiedział co robi.


RE: Kolejny atak terrorystyczny w Niemczech? - tugicram - 20-12-2017 11:01

Szkoda gadać...