Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paczka TopFilmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Paczka TopFilmików (/Temat-Paczka-TopFilmikow-141796)

Strony: 1 2


Paczka TopFilmików - piotrgk4 - 19-12-2016 14:56

Witam Smile
Jeżeli ktoś widział to prowadzę dziennik: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-z-prowadzeniu-wlasnego-serwisu-o-filmikach-141711
Jako że robię własne posty pod fanpage TopFilmiki postanowiłem wam udostępniać co jakiś czas paczkę filmików które tworzę.
Posty są bardzo dobrze przyjmowane oraz osiągają duże zasięgi Smile

Na pewno znajdziecie coś dla siebie Wink

WAGA:550MB
Ilość:52 filmiki
Prawa autorskie (ci którzy maja fanpage z filmikami wiedzą o co chodzi): NA razie brak

Mały podgląd tej paczki
[Obrazek: Q3eNx56.jpg]


DOWNLOAD: https://drive.google.com/drive/folders/0B7eYLzNjrHddalFILUZEdmxlOWM?usp=sharing

Jak pobrać:
[Obrazek: MI56FGb.png]


PACZKA NR2:
LINK DO PACZKI




PS:Proszę przeglądać filmiki bo czasem mi się zdarzy że coś źle zmontuje i zostaje np dodatkowa pętla.
PS2:Niektóre filmiki są gorsze z powodu tego że powoli się uczę proporcji filmików by wszystko ładnie było tworzone
PS3:Za hajs lub promocje strony/fanpagu mogę wykonać indywidualne filmiki(jeżeli będę w stanie). Pisać na PW

Mała prośbą. W filmach jest znak wodny mojego serwisu. Staram się by nie był na tyle duży by nie przeszkadzał dlatego docenię jeżeli znak wodny zostanie.












RE: Paczka TopFilmików - kalutor - 20-12-2016 21:07

Punkcik reputacji za to, że poświęcasz swój czas i pracę - by dać komuś coś, tak po prostu...


RE: Paczka TopFilmików - piotrgk4 - 20-12-2016 21:38

@[kalutor]
Nie oszukujmy się ale są to kradzione filmiki Big Grin
I tak by było pewnie tak że ktoś wszedł by na mój fanpage i sobie je pobrał Smile
Chyba i tak to jest sytuacja Win-Win ponieważ ktoś ma dobre materiały, orginalne oraz unikalne które na pewno będą miały zasięgi, a ja promocje strony oraz marki Smile


RE: Paczka TopFilmików - Sergio7 - 20-12-2016 21:44

Można pożyczać filmiki ? ;D


RE: Paczka TopFilmików - piotrgk4 - 20-12-2016 21:52

@[Sergio7]
Można kupić licencje Wink


RE: Paczka TopFilmików - Cherri - 21-12-2016 08:17

Repucik, sam składałem jakieś pseudo śmieszne, straszne itp filmiki a tu proszę Big Grin 50 starczy na rok Smile


RE: Paczka TopFilmików - piotrgk4 - 21-12-2016 10:43

(21-12-2016 08:17)xsajdq napisał(a):  Repucik, sam składałem jakieś pseudo śmieszne, straszne itp filmiki a tu proszę Big Grin 50 starczy na rok Smile
Tobie na rok, mi na tydzień Wink


RE: Paczka TopFilmików - mateusz2045 - 21-12-2016 14:29

Fajna paczka, wrzucaj ile możesz, rep poleciał Big Grin


RE: Paczka TopFilmików - pierre2e - 26-12-2016 14:12

Moge je wrzucic na mojego fb? Nie bd mial jakis problemow? Chodzi mi o 0rawa autorskie itp.


RE: Paczka TopFilmików - piotrgk4 - 26-12-2016 15:32

@[pierre2e] XD Widzę że ludzie nadal nie ogarniają xD
Bierz i rób z tym co chcesz... Ja sobie tylko to przerabiam pod mój fanpage.
TAK MOŻESZ MIEĆ PROBLEMY GDYŻ FILMIKI SĄ KRADZIONE. Żeby legalnie z nich korzystać i wrzucać z fanpagu (czyli potwierdzasz że masz pełne prawa do filmiku) musisz posiadać licencje/zgodę właściciela (czytajcie do cholery regulamin...) Jeżeli jej nie posiadasz to może się zgłosić osoba które ma prawa do filmiku i napisać do facebooka. Wtedy facebook rozpatrzy czy osoba która zgłosiła ma jakieś prawa do tego filmiku i jeżeli stwierdzi że ma prawa to nałoży blokadę na konto osoby która wrzuciła filmik a fanpage dostanie coś ala strike(jak na youtube) po pewnej ilości takich strików fanpage zostanie usunięty (ilość niewiadoma i w jakim okresie czasu oraz kiedy to wygasa. Przypuszczam że więcej niż 7-10 w 3 miesiącach skończy się tym że skasują ci fanpage)

Coś jeszcze dodać?