Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do zaawansowanych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Pytanie do zaawansowanych (/Temat-Pytanie-do-zaawansowanych-141778)



Pytanie do zaawansowanych - Fenczu - 18-12-2016 22:06

Witam ostatnio postanowiłem zarobić trochę btc z kraników itp. Chciałbym dowiedzieć się ile średnio zarabiacie dziennie, ponieważ nie wiem czy będzie to warte czasu.


RE: Pytanie do zaawansowanych - empetrzy - 19-12-2016 00:15

Nie jest to warte czasu zwykłego tzw. robola. Lepiej 8 zł na budowie czy przy kasie wyciągać na godzinę.


RE: Pytanie do zaawansowanych - rachman - 19-12-2016 00:37

Od zera? Bez wkładu własnego? Bez budżetu? To jak klikanie w PTC...
Jeśli nałapiesz poleconych... masz na reklamę... masz wkład by nadrabiać w hyipach i pseudo miningach nie bojąc się strat to możesz coś uskrobać. Na życie nie zarobisz ale coś tak uzbierasz. Może z czasem się wprawisz i zaczniesz coś zarabiać konkretniej. Same krany - nie nie widzę tego. Za szybko upadają by się dorobić bez wkładu na ulepszenia leveli itd.


RE: Pytanie do zaawansowanych - szymon1051 - 19-12-2016 01:21

(18-12-2016 22:06)Fenczu napisał(a):  Witam ostatnio postanowiłem zarobić trochę btc z kraników itp. Chciałbym dowiedzieć się ile średnio zarabiacie dziennie, ponieważ nie wiem czy będzie to warte czasu.

Co znaczy zarobić? Kopać? Czy dostawać wypłaty w BTC?


RE: Pytanie do zaawansowanych - rachman - 19-12-2016 01:32

jak z kraników to dostawać.


RE: Pytanie do zaawansowanych - H_Brunner - 19-12-2016 08:18

Porządny urobek na kranikach to zamierzchła podobno przeszłość. Ja osobiście się nie załapałem. Mrówczą pracą na nich uzbierasz jednak wkład na coś sensowniejszego. Tylko uprzedzam: to klikanie setek captch po kilka godzin dziennie. Jeśli siedzisz gdzieś w biurze, i i tak masz 80% czasu wolnego to czemu nie. W końcu i tak za ten czas Ci płacą. W innym wypadku weź się za robotę i kupuj BTC za zarobione w niej pieniądze.


RE: Pytanie do zaawansowanych - kubagrzybowski - 19-12-2016 09:45

Na kranikach też można zarobić ale to zależy od twojego czasu i szczęścia