Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Swiąteczne porządki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Swiąteczne porządki (/Temat-Swiateczne-porzadki-141771)



Swiąteczne porządki - radek0389 - 18-12-2016 19:30

Do administracji:
Może warto zastanowić się nad uporządkowaniem działów, poddziałów na forum? Tak przy okazji świątecznych porządkówTongue. Moje propozycje:
1. Nie wiem dlaczego temat ponziaka PaidVerts wymaga osobnego poddziału w dziale "Inwestycje". Powinien zostać przeniesiony do poddziału "HYIP" i tyle.
2. W dziale "Off topic" mamy poddział "playstation", może przenieść to do "Pokój gracza", tam już jest podział na odpowiednie tematy
3. W dziale "Off topic" nie potrzebnie (wg mnie) mamy osobny poddział "Minecraft", też można to wrzucić do odpowiedniego "worka"

Pewnie też pojawiają się pomysły na nowe porządki, ktoś coś ma do zaproponowania?


RE: Swiąteczne porządki - Slight - 18-12-2016 22:04

Jestem za, nie wiem po co takie wyszczególnianie...


RE: Swiąteczne porządki - Admin - 19-12-2016 09:24

Offtopowe działy nie znikną anie nie będą wrzucone do jednego worka, jednak nieco je poprzerabiam
PlayStation + Nowości + Gameplay + Pytania i dyskusje - połączyłem w jeden dział i zrobię z tego poddział w strefie graczy tak jak w przypadku xboxa, Minecraft pozostanie gdyż linkuje on sprawnie inną podstronę co dla mnie prywatnie jest istotne.

Nad PaidVerts będę jeszcze rozważał co z nim dalej.