Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak możliwości postowania linkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Brak możliwości postowania linkami (/Temat-Brak-mozliwosci-postowania-linkami-141770)



Brak możliwości postowania linkami - Admek69 - 18-12-2016 19:06

Cześć, od wczoraj mam pewien problem z postowaniem z linkiem na facebook. Każdy post który zawiera link jest po 30 sekundach usuwany.
Próbowałem na nowych kontach i to samo. Czy ktoś z Was miał taki problem?
Zmieniałem przeglądarkę, internet na mobilny, usuwałem historie przeglądania, tryb incognito. Nic nie pomaga.
Bardzo proszę o pomoc, oczywiście za każdą pomoc będą ++++


RE: Brak możliwości postowania linkami - P1T3K - 21-12-2016 18:47

Zależy co promujesz. I jak często.
Jeśli promujesz spalony link np z subsms, gdzie ktoś 100 razy użył podobnego to mogą być takie skutki.
Użyj skracacza linków, lub puść przez domenę.

Np xurl.pl, goo.gl, fejcebok.pl, lub domena.
A i jak wyświetla się taki (banner? nwm jak to nazwać to też usuwaj [pojawia się zaraz po dodaniu linku] i zamień na jakieś zdjęcie).
Może pomoże Smile


RE: Brak możliwości postowania linkami - kukiz87 - 21-12-2016 18:55

Ja miałem to samo !! identyko !! wszystkiego próbowałem i nic , odstawiłem spam na fb na tydzien wróciłem po tygodniu i było juz dobrze


RE: Brak możliwości postowania linkami - Admek69 - 21-12-2016 23:23

dziękuję za odpowiedzi
Zrobię chyba tak jak kukiz87 radzi Smile