Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Payoneer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Konto Payoneer (/Temat-Konto-Payoneer-141767)



Konto Payoneer - Waldes93 - 18-12-2016 18:01

Witam. Czy ktoś z Was zakładał konto payoneer? miałbym kilka pytań do takiej osoby.


RE: Konto Payoneer - Assasinoo - 18-12-2016 18:04

Pytaj


RE: Konto Payoneer - Waldes93 - 18-12-2016 18:12

Zarejestrowałem owe konto teraz, nazwa użytkownika to nasz adres e-mail. Dostałem na pocztę wiadomość że analizują moją tożsamość i to potrwa do 3 dni. Przez te 3dni nie mogę narazie logować na konto? Opłata za karte wynosi 30$ na rok? a jak w przypadku wypłat na konto bankowe?? Czy tą kartą którą otrzymam można wypłacać normalnie w każdym bankomacie?


RE: Konto Payoneer - Assasinoo - 18-12-2016 18:27

Opłata za kartę to $30-$35 jakoś, kartę wysyłają chyba przymusowo przy rejestracji, musiałeś tam im podać nr dowodu osobistego czy nawet skan, więc teraz to weryfikują Wink Jak zweryfikują to dodasz nowe źródło finansowania i będziesz mógł otrzymywać wypłaty z danego serwisu na to konto. Co do wypłaty na konto bankowe, na pewno łatwo dostępne jest to info, z pamięci kojarzy mi się kwota 2,95$. Ogólnie payoneer jest drogi + wszędzie $, przy wypłacie z bankomatu też trochę stracisz, średnio mogę polecić ten serwis..


RE: Konto Payoneer - Waldes93 - 18-12-2016 18:43

Zatwierdzili mi wniosek już. Czy jeżeli nie dostałem jeszcze karty? to czy mogę przesyłać już pieniądze na konto payoneer?


RE: Konto Payoneer - Assasinoo - 18-12-2016 18:47

Tak, musisz dodać źródło finansowania w opcjach, nie musisz mieć dostarczonej karty by to zrobić. Za kartę pobiorą hajs automatycznie jak coś wpłynie btw.


RE: Konto Payoneer - Waldes93 - 18-12-2016 18:49

Chciałbym wypłacić pieniądze z Ogads właśnie na Payoneer


RE: Konto Payoneer - Pan Inwestor - 19-12-2016 09:11

Musisz powiązać wypłaty z Payoneer. Instrukcja jest na Ogads :-)