Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak się zmotywować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak się zmotywować? (/Temat-Jak-sie-zmotywowac-141745)



Jak się zmotywować? - szymon1051 - 18-12-2016 01:58

Jak się zmotywować? Co jakiś czas zaczynam naukę programowania i mi się odechciewa i potem muszę się trochę cofnąć by przypomnieć i potem znów mi się odechciewa, przez to stoję prawie w miejscu Smile.

Jak to zmienić?
Z góry uprzedzam jestem leniwy.


RE: Jak się zmotywować? - Captain - 18-12-2016 02:03

Programowanie to bardzo trudna dziedzina, a do tego bardzo nudna jeśli nie jest Twoja pasją. Więc może być ciężko.


RE: Jak się zmotywować? - rachman - 18-12-2016 02:04

Bez terapii szokowej ani rusz... ale i ona niewiele da. Nie jedz tydzień, zero używek, wszędzie na kapciu, zero rozrywki, wolny czas na dworcu itd. Wracając do domu po wieczorku na dworcowej poczekalni czytać odręcznie pisaną informację do siebie - "tak ch... skończysz jak się nie ogarniesz". Wink


RE: Jak się zmotywować? - MrocznyKILL - 18-12-2016 02:14

Mały Exclamation choć tematyka powiązana...
Nie wiem czy to jakaś nowa moda czy jak Tongue W dziennikach pracy to się już prześcigają w tych dziennikach lenia który bardziej leniwy Wink i masz ci los kolejny jęczy Tongue


Tak na serio porządna zjeba wydaje mi się pobudziła by Cię do roboty Wink


RE: Jak się zmotywować? - szymon1051 - 18-12-2016 02:17

(18-12-2016 02:03)Captain napisał(a):  Programowanie to bardzo trudna dziedzina, a do tego bardzo nudna jeśli nie jest Twoja pasją. Więc może być ciężko.

Programowanie nawet ujdzie. Bawiłem się i rozwiązałem kilka problemów z https://projecteuler.net/ . Jak widać proste kod umiem napisać
http://zarabiam.com/Temat-Fake-generator-kluczy-141169?pid=1583632#pid1583632

Tylko pytanie jest jak się zmotywować Smile. Mam zrobić tak jak na jakieś siłowni czyli że płace na starcie dużo ale za uczęszczanie na siłownie, a w tym wypadku przeczytanie i zrozumienie działu, dostaje część tej kasy z powrotem Smile.


RE: Jak się zmotywować? - Mr Joker - 18-12-2016 09:10

Dobra, mnie motywują różnego rodzaju filmy, m.in. historia Jakuba Blaszczykowskiego,, film motywujacy Tomasza Zelenta (oba filmiki znajdziesz na YT, ten drugi stworzył film właśnie konkretnie o motywacji - poszukaj). Pomysł sobie, że jak się tego nauczysz, a jak będziesz chciał to nauczysz, możesz zarobić grube pieniądze, znaleźć dobra prace i mieć, co chcesz. Będziesz niezależny, bo Internet się rozwija i juz niedługo jeszcze więcej spraw załatwisz przez siec.


RE: Jak się zmotywować? - Mailowiec - 18-12-2016 10:17

(18-12-2016 09:10)Mr Joker napisał(a):  Dobra, mnie motywują różnego rodzaju filmy, m.in. historia Jakuba Blaszczykowskiego,, film motywujacy Tomasza Zelenta (oba filmiki znajdziesz na YT, ten drugi stworzył film właśnie konkretnie o motywacji - poszukaj). Pomysł sobie, że jak się tego nauczysz, a jak będziesz chciał to nauczysz, możesz zarobić grube pieniądze, znaleźć dobra prace i mieć, co chcesz. Będziesz niezależny, bo Internet się rozwija i juz niedługo jeszcze więcej spraw załatwisz przez siec.

Polecam te filmy + Książka "Wojownik czasu" oraz "Sprawny programista" jest mam wiele aspektów motywacji.