Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wybrać pod dany content - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wybrać pod dany content (/Temat-Co-wybrac-pod-dany-content-141739)



Co wybrać pod dany content - damian0507 - 17-12-2016 22:25

Witam, wymyśliłem kilka fajnych nisz, i zastanawiam się jak mógłbym wykorzystać to by trochę zarobić. Otóż jeden pomysł to powiedzmy ze pewnego rodzaju ankieta, po ankiecie nalezaloby wyslac sms.
Kolejny to mala stronka z pobieraniem.

Chcialbym wiedziec co lepiej do tego wybrać. Do 1 pomysłu sub sms czy premium sms? A do 2 co pod pobieranie wybrać?
Z gory dzieki Smile


RE: Co wybrać pod dany content - mahuzz - 17-12-2016 22:48

ankieta sub, pobieranie sub albo sms
z tym że najlepiej dodać coś w stylu 'potwierdź swoją tożsamość, wpisz swój numer telefonu'.
wtedy sub i tak wypada najlepiej


RE: Co wybrać pod dany content - szykiryki - 17-12-2016 22:50

Zależy jaki target, co konkretnie oferujesz? Real czy fake?
W celu "sprawdzenia" niszy zdecydowanie polecam suby, lepiej się sprawdzą.

Jak chcesz promować realne pliki do pobrania, wśród dedykowanych odbiorców to zdecydowanie premiumum.


RE: Co wybrać pod dany content - damian0507 - 17-12-2016 23:15

To bedzie raczej troche fake. A dlaczego w tym przypadku lepiej sprawdzają sie suby? Zawsze wydawalo mi sie ze osoba jak zauwazy ze zostala uruchomiona usluga sub sms na swoim numerze to od razu wylącza ją. Wiec teoretycznie powinno wyjsc na korzysc premium sms gdzie za jeden sms dostaje sie konkretną kwotę.


RE: Co wybrać pod dany content - Karczu - 17-12-2016 23:46

(17-12-2016 22:25)damian0507 napisał(a):  Witam, wymyśliłem kilka fajnych nisz, i zastanawiam się jak mógłbym wykorzystać to by trochę zarobić. Otóż jeden pomysł to powiedzmy ze pewnego rodzaju ankieta, po ankiecie nalezaloby wyslac sms.
Kolejny to mala stronka z pobieraniem.

Chcialbym wiedziec co lepiej do tego wybrać. Do 1 pomysłu sub sms czy premium sms? A do 2 co pod pobieranie wybrać?
Z gory dzieki Smile
Do obu zalecam SMS Premium Smile Jak chcesz wysokich stawek, wypróbuj HotPay.pl. Jak chcesz na start przetestować jakoś pomysłów, a do tego prostoty i gotowych narzędzi (np. pod pliki) sprawdź LeadNetwork.pl


RE: Co wybrać pod dany content - Ogniemimieczem - 18-12-2016 15:08

Target Polski czy zagraniczny? jeśli to drugie to spróbuj na cpa z offer wallem czy też ppd, ppi.


RE: Co wybrać pod dany content - barti.karti323 - 19-12-2016 14:13

sprawdź leadnow i ich programy, ja tam siedzę już kolejny miesiąc, ostatnio podwyższyli stawkę, do tego jeśli się wstrzelisz z dobrą niszą, to konwersja miód Smile