Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xbox one - 2 konsole - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: Xbox (/Forum-Xbox-144)
+---- Wątek: Xbox one - 2 konsole (/Temat-Xbox-one-2-konsole-141737)



Xbox one - 2 konsole - Liromir - 17-12-2016 21:52

Witajcie!

Na święta mój brat dostanie ONE s, i jestem w trakcie instalacji gier - i tutaj moje pytanie. Sam posiadam xbox one i mam na nim sporo pełnych wersji jak i abonamenty live gold i ea access, wiem że jest możliwość żeby te gry były również zainstalowane na drugiej konsoli (z mojego konta), ale czy moje konto musi być zalogowane na jego konsoli czy może po prostu na niej być ?

problem w tym, że ja mam podpiętą karte kredytową a mój brat jest małoletni Huh Czy możemy grać np w fife 17 jednocześnie? jeżeli on zainstaluje ją z mojego konta? i jak to się ma do abonamentów? bo podobno też można używać z innego konta.


RE: Xbox one - 2 konsole - DzejkobPL - 18-12-2016 11:00

Mogę odnieść się tylko do tej pierwszej kwestii, w mianowicie GOLD. Konto może być po prostu przypisane i będzie śmigac, logujesz się na to konto z Gold, przelogowujesz się na swoje główne (czyt. Brata) i Gold śmiga... Ale czy na 2 osobach jednocześnie ruszy? Tego nie wiem. Ta funkcja nazywała się bodajże Homegold, więc można pogooglowac. Wink


Xbox one - 2 konsole - walt669 - 18-12-2016 11:54

Zmien w ustawieniach platnosci aby trzeba bylo podawac haslo przy zakupie. Pozdrawiam Wink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka