Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach (/Temat-Dziennik-z-prowadzeniu-wlasnego-serwisu-o-filmikach-141711)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - piotrgk4 - 31-12-2017 00:03

Żyję i mam się dobrze Smile To są staty dzisiejsze Smile (30/12/2017)


[Obrazek: XkfJcKS.png]
Ale ktoś odkopał temat Big Grin

Serwis żyje i się dalej rozwija. Oczywiście są liczne zawiłości związane z prowadzeniem strony oraz fanpagu ale niestety takie życie Smile

Nie pisałem nic gdyż uznałem że też nie ma sensu więcej pisać. Prócz rozkręcenia serwisu schemat jest ten sam który się sprowadza do prowadzenia strony i fanpagu Smile



EDIT:
Nie będę aktualizować dziennika.
Raczej poproszę by temat zamknąć.
W dzienniku można pisać przemyślenia ale nic ciekawego się nie pokaże.
Można pokazać że prócz determinacji nic więcej ci nie potrzeba do rozwoju.
Możliwe że wznowę dziennik ale na jeszcze wyższym poziomem gdyż obecnie mam bardziej skomplikowane projekty na głowie Smile
Zależy ile chętnych było by do czytania do moich wypocin.
Głównie tematyka by się opierała na budowanie społeczności i rozwijania dalszego imperium. Martwię się tylko na skalowaniem tego wszystkiego gdyż nie będzie to łatwe i jedna osoba może tego zwyczajnie nie ogarniać.


RE: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - bredzi - 31-12-2017 08:47

To się ciesze ze ci się udało. A ci co zazdroszczą niech się zabierają do roboty. Czeka ich wiele testów i może tak być ze nie będą na tyle zdeterminowani i odpuszczą. Ja stanę na nawet rzęsach ale dojdę do celu. Jeśli temat nie będzie zamknięty to tez coś od czasu puszcze jak będą postępy.

Te statystyki są dzisiejszego dnia, czyli nie cały dzień 77 k wejść na strone ?
Jeśli tak to szacun kolego. Będę też dążył do takiego celu.

Jakie masz teraz stawki za klika na stronę? Z tego co pamiętam było 0.005

Widziałem ze otworzyłeś temat pomoc przy reklamie FB, jak dojdę do moich granic to mogę liczyć na jakieś małe porady lub podpowiedzi?


RE: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - Vasaki - 31-12-2017 09:10

@[MaLiN]
[Obrazek: medical_rounds_close_the_door_2_pyramid.jpg]


RE: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - MaLiN - 31-12-2017 09:50

@[piotrgk4] czyli temat mogę zamknąć?


RE: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - piotrgk4 - 31-12-2017 10:18

@[MaLiN] Tak poprosze Smile
Dzięki za zainteresowanie.


Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - Majka - 01-01-2018 01:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.