Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach (/Temat-Dziennik-z-prowadzeniu-wlasnego-serwisu-o-filmikach-141711)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Dziennik z prowadzeniu własnego serwisu o filmikach - piotrgk4 - 17-12-2016 13:07

Witam Smile
Postanowiłem zalożyć dziennik z moimi codziennymi zmaganiami z własnym mini serwisem Smile
Chciałbym też pokazać że nie wszystko osiąga się od razu a rozwój własnego serwisu wymaga czasu.
Tak więc co posiadam
-serwis http://www.topfilmiki.pl
[Obrazek: CrIBtKj.png]
-youtube https://www.youtube.com/channel/UC5VG8T0yU8CXFUGspC25X0g
[Obrazek: lcu3KMi.png]
[Obrazek: zVwFOcB.png]
-fanpage https://www.facebook.com/smiesznefilmikibotak
[Obrazek: IWohHR1.png]
-fanpage https://www.facebook.com/Top-Filmiki-1094982600571026
[Obrazek: SQUxDme.png]

Jak wiadomo wszystko wymaga pracy.
Na facebooku staram się tworzyć własne filmiki z znakiem wodnym oraz żeby były jak najbardziej przyjemne dla oka. Oto przykłady:
[Obrazek: NUrbek1.png]
[Obrazek: 5awPbf2.png]
[Obrazek: AvbSZ6Z.png]


W planach do rozbudowy:
-tworzyć lepsze posty na facebooku
-nakładać znaki wodne na youtuba
-unikalne treści na stronę
-szukać potencjalnych osób do promocji strony
-polepszyć stronę


Co jakiś tydzień postaram się wam przestawić statystyki a codziennie będę pisać co zrobiłem a co nie, jak oceniam dzień, co mogę zmienić/polepszyć i może rzucę wam jakieś rady Smile


Co do codziennych czynności które wykonuje należy
-dodanie 8-16 materiałów na stronę
-dodanie 3 filmików dziennie na youtuba
-dodanie z 4-6 filmików na facebooka
-linkowanie wszystkiego
-promowanie botem materiałów z youtuba


Padnie pytanie czemu zakładam dziennik skoro i tak wykonuje pewne czynności codziennie.
Otóż... Jak wiadomo czasem jesteśmy tak zaślepieni że nie widzimy własnych błędów dlatego fajnie by było poznać opinie innych jak im się podoba, co by zmienili, co robię może źle i warto zmienić może ktoś będzie chętny do współpracy? A może się czegoś ja dowiem Smile
Nie mniej dziennik mi na pewno pomoże pilnować bardziej tego bo czasem dopada mnie leń i lecę po najniższej linii oporu Smile
Tak więc podumowanie będzie dziś wieczorem kiedy wszystko już ładnie rozłożę w czasie.



RE: Dziennik TopFilmików - Kazio_Odlotowy - 17-12-2016 13:52

Fajnie że coś nowego w dziennikach.

Ale 10$ przychodów za 1,8 mln wyświetleń? Czy ja coś źle patrzę?


RE: Dziennik TopFilmików - piotrgk4 - 17-12-2016 14:09

@[Kazio_Odlotowy]
Źle patrzysz Smile 10$ za 100k wyświetleń w miesiącu (nie dawałem nic od miesiąca) dopiero 3 dni aktualizuje dopiero i dopiero dziś będą 3 filmiki. Niestety takie stawki ponieważ większość filmów ma poniżej 30s więc nic dziwnego że reklamy się nie wyświetlają. Bardziej chodzi mi o linkowanie treści Smile


RE: Dziennik TopFilmików - zbyszeq - 17-12-2016 15:44

@[piotrgk4] - wiesz jak mocno 3mam kciuki :>!
Nie zawiedź mnie impreza


RE: Dziennik TopFilmików - mahuzz - 17-12-2016 15:57

Powodzenia, coś nowego!!! Wink


RE: Dziennik TopFilmików - piotrgk4 - 17-12-2016 16:12

@[zbyszeq] Tyle to już prowadzę że już mi to weszło w nawyk Smile Grunt to się rozwijać. Ty również się nie opierdzielaj i startuj czym prędzej Tongue
@[mahuzz] Dziękuje <3


RE: Dziennik TopFilmików - Mailowiec - 17-12-2016 18:17

Mam to samo - na początku się nie che a potem już leci w nawyku.


RE: Dziennik TopFilmików - piotrgk4 - 17-12-2016 22:08

Maszyna ruszyła Smile
Małe podsumowanie dnia:
1 Tydzień, 1 Dzień (Dziennika)
-materiały wrzucone na stronę: 11
-stworzone filmiki: 5
-filmiki youtube: 3
-promowanie youtube: 3filmiki
-linkowanie
-1litr yerby wypite

Co mógłbym zrobić lepiej? Mógłbym lepsze materiały wrzucić na topfilmiki gdyż te są na odwal się więc postaram się wrzucać lepsze
Plany na jutro? JW+ nazbierać więcej materiałów do rezerwy i polepszyć jakość materiałów.

Screeny z statystyk będą:
-facebook śmieszne filmiki 1 raz w tygodniu
-facebook topfilmiki 1 raz w tygodniu
-youtube w czasie rzeczywistym co 2 dni
-youtube źródło ruchu 1 raz w tygodniu
-strona 1 raz w tygodniu Smile
-wszelakie zarobki 1 raz w miesiącu (dla wytrwałych Big Grin )

Screen z youtuba Smile Jak widać wszystko powoli rusza a boty pracują Big Grin
[Obrazek: B9tPGwq.png]

PS. Nie daje gotowców... Udzielę rad ale nie będę dosadnie wskazywał co i gdzie kliknąć by coś działało... Od czegoś macie google, fora oraz mózg...
PS2. Jeżeli posiadasz fanpage i chcesz promować moją stronę/fanpage/youtube śmiało proszę napisać to się dogadamy za post na fanpagu Smile Mogę tworzyć posty by pasowały do fanpagu typu oznacz kogoś, pod konkretną tematykę itp Smile Na pewno postaram się by tematyka pasowała. Stawki zależne od dopasowania do fanpagu. Rozliczam się za 10k zasięgu na fanpagu razy X stawka.
PS3. Z miłą chęcią posłucham również porad Smile Jeżeli macie jakieś rady, widzicie jakieś błędy itp To proszę pisać Smile



RE: Dziennik TopFilmików - denio - 17-12-2016 23:47

Bardzo fajnie to rozegrałeś. Mam też pewien kanał na yt, który nie różni się tematyką od twojego lecz dłuższe filmiki wrzucam. Ja zaproponowałbym Ci np wrzucać dłuższe filmiki jako dana seria na kanał. Na pewno dzięki temu zarobki z yt Ci podskoczą a kanał nie powinien ucierpieć, a przy odrobinie szczęścia może nawet urosnąć o parę subów Big Grin


RE: Dziennik TopFilmików - piotrgk4 - 17-12-2016 23:50

@[denio] Tutaj nie ma szczęścia... Tutaj jest mozolne linkowanie a potem boty zrobią swoje Smile Dłuższe filmiki też są ciężkie do ogarnięcia bo jednak idę w kierunku tagów czyli pozycjonowania filmów by potem nic nie musieć robić a hajs wpadał Big Grin I tak już teraz ładnie to stoi bo nie ruszałem tego od miesiąca a wpadło 100k wyświetleń na miesiąc Smile